Kendinizde anormal olduğunu düşündüğünüz yanlarınız nelerdir ?

Fiziksel ve zihinsel olarak olabilir .. Saçma sapan takıntılar , eğilimler , davranış biçimleri vs..

Kendimden örnek vericek olursam birşeye çok odaklanınca , düşününce ağayımı sallarım :D

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• benım en büyük takıntgım karsımdaki insanın konuşamasına dikkat ederim sürekli kullandığı kelimeleri onunla konuşurken bende kullanırım :) bir de anlamını bilmediğini düşündüğüm bir şey dediğinde anlamını sorarım :)

0|1
    0|0
    • İlki biraz takıntı gibi duruyor ancak 2.ci takıntınızı bence durduk yere takıntı yapmışsınız çünkü olağan birşey .. Demek sağlam bir takıntınız olmayınca böyle gizli bir takıntı oluşturdunuz :)

• oyle hepsını yazsam kım bu manyak dersiniz :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• nereye dokunsam ardından gider elimi yıkarım .. :D

0|1
    0|0
    • Bu çok ciddiymiş .. Umarım sevdiğin kişiler içinde geçerli değildir bu yoksa sıkıntı oluşturablir :)

• Benimde özellikle otobüslerdeki hiljenik koşullarla ilgili sıkıntılarım var .. Bir keresinde avcılar / taksim hattında en arka tarafa dogru ilerlerken sol koltuğun üstündeki demir tutangaca tutunmak istemiştim .. ancak o tutangacın üstündeki beyaz plastik kaplamanın bir kısmının sökük ve paslanmış olduğunu görünce kenardan kaptırır giderim demişrim taki şoför sert bir fren yapıp benim yarım kadar olan bayan arkadaşın kucağına oturuncaya kadar :) tutangaçda t.d.k. benden hediye olsun :)

• ıyy anlatma mıdem bulanıyo cidden :)

• İyiymiş seninkide :D bende birisini ciddice dinlediğimde gözlerimi istemsiz derecede acıyorum sonra karsımdakinin ürkek bakışlarını görünce kırpıştryorum gözlerimi :d

0|1
    0|0
  • çok dengesizim. durduk yere moralim bozulabiliyor veya durduk yere mutluluktan havalara uçabiliyorum :)

0|0
    0|0
  • Kendimi ezmem :D

0|1
    0|0
  • ışık açıkken perde de açıkça dayanamam çıldırırım :)

0|2
    0|0
  • baştan aşağı anormalim ben

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• omuz ve göğüs kası çalışmadığım halde omuzlarımın geniş olması :)

0|1
    0|0
  • heyecan ve kekeleme gülenlere kğfr ediyorum rahatlıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...