Beslenme uzmanları , Vg ciler , biyoloji okuyanlar bir yardım arkadaşlar?

Arkadaşlar ben kilo almak isteyen biriyim. Kafam biraz karışık. Kendime beslenme programı yaptım.

carb protein Kalori

Dymatize 250 52 1304 Boy..1,75 kilo: 70 yaş.. 23 vücüt ektomorf
Yulaf (100) 60 12 356
Süt (9) 42,3 25,2 1044
Makarna (100) 67 11 354
Patates 23 2 102
Toplam 442,3 102,2 3160

Bu tablo benim minimum arkadaşlar ek olarak da sadece 5-6 gibi ev yemeği yiyorum. hedef 80 kg olduğu için 80 kg birinin Günlük 2915 cal alması gerekiyormuş. Tabi bu az hareketli 3-4 gün spor yapan için geçerliymiş. Şimdi bu tablodan ne eklemeli ne çıkarmalıyım? Sizce kalorisi yüksek mi? ya da çok carb ve protein alıp kaloriyi düşük tutup hacim mi yapmalıyım. 5-6 aylık geçmişim var.. Her yıl böyle. Yaz aylarında çok kilo kaybediyorum o yüzden sporu bırakıyrm. Evde şınav felan idare ediyorum. Hepinize teşekkürler şimdiden

Güncellemeler:
Şunu bir kız yazsa 500 tane yorum olmuştu şimdi

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim öncelikle sana kendimden bahsedeyim biraz ki dediklerimi dikkatli düşünürsün ; benim boyum 208 metre yaşım 22 . Lise yıllarında boyum 208 iken kilom sadece 90 ( !!!) dı. Düşünebiliyor musun aşırı zayıf ve ınceydim basketbol oynuyordum altyapıda ama surekli COK ZAYIFSIN kilo al yemek ye diye uyarılara magruz kalıyor pota altında itilip kakılıyordum

Sonra fitness agırlık vg ile tanıstım ve kılo almak için ağırlık kaldırmanın nasıl etkili olduğunu ogrendım su an kılom 117 kg profilimde görcegin üzere zayıf ya da ince değilim kolum 47 cm...

gelelim sana :

2915 cal hiçbirşey ciddi olarak söylüyorum HİÇBİRŞEY. kılo almak istiyorsan hardcore girmelisin sürekli bişeyler yemelisin her yediginde ne zaman agzına yemek geldi kusucak gibi oldun o zaman bırakmalısın yapman gereken bulking ( büyüme) ya da olmuyorsa DİRTY BULKING.
    Karbonhıdrat kaynaklarını temiz seç yulaf , tam buğday ekmegi veyahut bulgur ya da esmer pirinç istersen karbonhıdrat tozu da alabilirsin ( gainer )
    ağırlık idmanına devam et idmanını cok uzun tutma gir vur cık kardıyo yapma
    pazartesi gogus on kol
    çarşamba sırt trapez calf karın
    cuma omuz arka kol
    cumartesi bacak karın

şeklinde calısabilirsin unutma agırlık kaldır yemek ye uyu TEKRAR ET.

Stay Unsatisfied !!

0|0
    0|0
  • saçma yazıyorsunuz onun için çoğu açılan sorulara cevap yazmıyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...