Üniversite de aynı bölüm aynı sınıftasınız ama ayrıldınız... lütfen yardımcı olun arkadaşlar...

iki tarafında uğraşmasına rağmen gene iki tarafında karşılıklı hatalarından dolayı ayrıldık ama aynı sınıftayız ve ben onu hala çok seviyorum... bu durumda olanınız varsa tavsiye de bulunur musunuz? ne yapmalı nasıl etmeli nasıl davranmalı?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle erkek oldugunu kabullen ve ipleri eline al. Ikinizinde ayni derece emegi diye birsey yok cunku erkek baskin olmali. Surprizleri ozurleri sen dile ama kurallarida sen belirle. Aksi halde ayni sinif başa bela.cunku senden sonra o kiz siniftan biriyle yakinlastiginda erkek mahvoluyor ve is okulu birakmaya kadar gidiyor

0|1
    0|0
    • 5 ay oldu gitti nerdeyse.. kaç kere denedim üstüne gittim kovaladım her şeyi denedim... her güvenini kazandığımda çok geçmeden gene bir aksilik oldu... en son bana benim inancım kalmadı dedi daha fazla zorlamayalım olmuyor işte sende kabul et dedi... saygımızı yitirmeyelim dedi... ayrıldık.. hatalarım var biliyorum.. bir kez daha ona gel demeyi, yüzsüzlük salça olmak olarak görüyorum... zaten guurum paramparça bir kez daha ona gel demem yüzsüzlük olmaz mı ?

• çok teşekkür ederim, gerçekten... kendimi bu kadar soyutlamışken bunu yapmak benim için oldukça zor olacak... ama deneyeceğim...

• denemeye çalışacağım...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• karşıdaki kişininde düşünceleri böyleyse zaten bir zaman sonra tekrar bir araya gelebilirsiniz bana göre, onun dışında ne kadar zorlasanızda olmaz gibi

0|1
    0|0
    • bir araya gelme gibi bir ihtimal yok kardeş... kaç kez ayrılıp barıştık ve bu sondu bundan eminim ama aynı ortamda olmak aynı insanlarla arkadaş olmak çok zor hatta olmuyor diyeyim sana...

• yan yana göz göze kurtulman zor tekrar kalbini kazanmanın yollarını ara

0|1
    0|0
Yükleniyor...