Kapat

Protein tozunu içemiyorum midemi bulandırıyor?

merhaba arkadaşlar, Whey 3Matrix çikolata aramalı almıştım ilk zamanlar içebiliyordum tadı güzel olmasada ama 10 15 gündür içemiyorum bıraktım resmen. midemi bulandırmaması için nasıl içebilirim? çikolatalı olduğu için ağır geliyor sanırım

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Yav bunyen bile kabul etmiyor. Icmeyin soyle seyleri. Dogal protein alsana. Tavuk balik kirmizi et yumurta sut peynir yogurt ye.

0|1
    0|0
    • başlarda ediyordu sorun yoktu ama tadı güzel değil işte. doğal proteinde alıyorum zaten ama onuda bir yere kadar yiyebiliyorsun. birde bunu bitirmek için sordum bir daha almam zaten. maksat kalmasn

• peki seni dinlicem :)

• Sagligin icin icme 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın süt kullanma whey'in anlamı kalmaz o zaman. Tadına takılma iç gitsin. Tavsiyem bu tip ürünlere para vermemen gereksiz çünkü doğal yollar varken kimyasal yollara başvurmak.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Süte karıştır güzel oluyor tadı suyla cok kotu oluyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sütle iç meyva suyu olur yani sevdiğin bir içecek ile dene

0|1
    0|0
  • kardeş çikolata öyle oluyo bir yerden sonra mide bulandırıyo

0|1
    0|0
  • kardeşim alınma ama bu işte midem bulanıyor diye bişey yok iç alısırsın 10 yumurta yiyoruz yulaf yıyoruz kreatin içiyoruz yanı gelip toz alıp mıdem bulanıyor deme pussy boy degilsin, az sert olmalısın

bunları senin iyiligin için diyorum cunku eger mıdem bulanıyor içemiyorum mentalitesi ile gidersen zaten bu sporu bırakırsın içersin ağız tadı yok sonuc var hırs var sertlik var unutma bro.

Stay UNSATISFIED !!

0|0
    0|0
    • sertlikle alakası yok usta mide kabul etmiyor diyorum :D

• eder hocam niye etmesın ya dik kafaya suyla 10 sanıye sürüyor içmek yaparsın 1 2 3 kere zorla kendını alısırsın şeye benzıyor ilk biranı dusun tadı iğrencti bu ne ya dersin sonradan içtikce alısırsın tadına onun gibi :D

• valla bende tam tersi başlarda içiyordum sonradan içemez oldum daha yudumlayamadan iğreniyorum

• Kaç ölçek attığın. Hangi öğünlerde kullandığını da belirt kardeşim. Ve günde kaç kez kullanıyorsun?

0|0
    0|0
    • günde 1 kez spordan sonra kullanıyordum. tek ölçek

• Hangi siteden aldın ürünü. Orjinalliğini kontrol ettir istersen. Tadı fena sayılmaz aslında onun :)

Yükleniyor...