Kapat

Zumba eğitmeniyim ve bu iş için birçok fedakarlık yapmama rağmen?

ortada o kadar emek hırsızı varki inanın ne yapmasını bilemedim. Şikayet etsem nereye edicem bağlı bulunduğum kurum yurtdışı kuruluşlu ve türkiye gibi bir yerde yaptırımı ne yazıkki yok. salonlarla konuşşan adamlar işin para kısmında işine geleni yapıyor eğitimliymiş değilmiş yapabiliyomuş yapamıyomuş umurlarında değil sıyırmak üzereyim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonlarında beden eğitimi mezunu görmeyi beklerken vücudu şişirmiş, anatomi den bir haber saçma sapan insanlara denk geliyoruz hoca diye. Sağlığımızı onlara emanet ediyoruz. Ben gitmiyorum ama gidenlere çok kızıyorum sizin gibi bu konuda eğitim almış, bu konuda bilgisi olan kişiler malesef o kişiler yüzünden işsiz kalıyor, umudu kırılıyor. Çok haksızlık var.

0|1
    1|0
    • aynen öyle en basitinden şöyle söyliyeyim yaşadığım şehirin en lüks spor salonlar zincirinden birinde çoğu dersi veren ve çalışan insalar eğitimsiz sertifikasız yapıyorlar sorsan işin pirleri yemin ediyorum katliam yapasım var :) bu gidişle bırakıcam bu işi :(

• Doğrudur ama ben en azından dedim

• @bigbackcan zaten zumbanın besyo ile ilgisi yokki :)

En İyi Erkek Görüşü

• yahu bu ülkede herşey torpil adamın olcak. onun için fazla bir şey bekleme ben kariyer hevesimden vazgeçtim. eğer yapabilirsem yurtdışına gidicem

0|1
    0|0
    • böyle giderse benimde aklımda var yurtdışı

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay lütfen banada öğrette azcık kilo vereyim :D 🌺

0|1
    0|0
    • Neden olmasın? Hangi şehirdesin :D

• kilo vermenin yanında güzelde stres atıyor insan aklında olsun :D

• @emrecikkk34

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zumba eğitmeni nedir

0|2
    0|0
    • Zumba, dans ve fitness'ın birleştiği vucudu şekillendirmeye ve kilo vermeyi eğlenceli hale getiren grup dersidir ve bunu yaptıranlarde ZİN olarak adlandırılılar ve eğitmendirler :)

• Kız arkadaş bulursam gelirim yanına 😀

• Beklerim :D:D

• zumba ne reis

0|1
    0|0
    • Zumba, dans ve fitness'ın birleştiği vucudu şekillendirmeye ve kilo vermeyi eğlenceli hale getiren grup dersidir ve bunu yaptıranlarde ZİN olarak adlandırılılar ve eğitmendirler

Yükleniyor...