Kıyafet hakkında.. Düğün mevsimi!

link

Geçen gün kuzenimin düğününe bu şekilde gittim,bu aralar o kadar çok düğün var ki.. Şimdide annemin akrabalarından birini ki var pek yakın akrabamız değil sizce yine bunu giysem nasıl olur fazla abartılı mı olur,makyajı mı hafifletsem? Yoksa siyah düz bişey mi giysem karar veremedim

Güncellemeler:
hepinize teşekkür ederiiim giymiycem bunu

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• resimde güzel çıkmışsın da şimdi elbise fazla dekolteli bence. ama sen hangisini beğeniyorsan içine hangisi siniyorsa onu giy.

3|0
    1|0
  • Güzel olacakmıs gibi .. fakat yere bir şey düşürmeni dört gözle bekliyenlerde olacaktır ... :)

2|1
    2|0
  • tövbe tövbe..

1|1
    3|0
  • o dekolte ne ya

2|0
    3|0
  • Ilk goruste asik olabilirim

1|0
    1|0
  • dudaklarunun kırmuzuluğunu al birascuk, yeter

0|0
    0|0
  • abartı olur bence gitme bununla

0|0
    0|0
  • ne giymeyi dusunuyorsun peki

0|0
    1|0
    • düz siyah bir elbise

• evet

• ama erkekler seni gozuyle cok inceler rihassiz olmazmisin

• Çok güzel ve çekici bir kadınsın belli ki. Boydan tüm vucudun nasıl bilmiyorum ama, bence bu elbise sende harika dururdu : link

1|0
    1|0
  • bence tül olmasa dekoltende daha iyi olur çünkü mükemmel güzel g...var

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şahsen ben gitmezdim. Fazla basit duruyorsun yanlış anlama da. Yani göğüslerim o kadar görüncek ve gerçekten iyi durmayan, yakışmayan bir dekolte olcak, tercih etmezdim.

2|0
    0|0
  • Göğüs dekoltesi yerine sırt dekolteli bir şey giy bu sefer... abartılı olmasın

1|0
    0|0
  • Acaba amacınız gerçekten düğün mevsimi mi?

1|0
    1|0
  • tanımadığım bir yerde sağım solum açmam, küzenin düğünü olur ama annelerin akrabası uzak.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bi taraflarını gösterene kadar elbiseyi gösterseydin yardımcı olurdum ama sendeki amaç elbise felan değil belli ki

2|0
    1|0
    • terbiyeni takın neyi göstermişim

• fesatlık aramak değil bu olanı söylüyorum sadece

• sarı elbiseni giy bence sade ve şık olur

• fazla abartı olur burda hernkdr yüzünü görsek elbisei göremesekte belli ki abartı.

alakasız insanların düğünlerine ben hep dümdüz elbiseler ve topuklu ayakkabı giyip gidiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...