Hayatınızı renklendirmek için neler yaparsınız ?

Hayatın monotonluğu ve rütin döngüden kurtulmak için bazen ufak dokunuşlar gerekir.. Siz bu gibi zamanlarda hayatınızı renklendirmek için neler yaparsınız

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Dışarı çıkıyorum alışveriş yapıyorum , birilerini ziyaret ediyorum, evde kendi kendime şarkı söylüyorum , yine kendi kendime gitar ve piyano çalıyorum , yine kendi kendime resim çiziyorum , müzik dinliyorum buluyorum işte yapacak bişeyler :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendime alışılmışın dışında bir yemek hazırlayabilirim.Ormanların,tarlaların içinde yürüyüş yaparım annemle ya da bir arkadaşımla.Otların üzerine yatar sohbet ederim.Bir yere gideceksem her zaman kullandığım kestirme yoldan değil de yolu uzatarak etrafı keşfederek giderim.Renklendirmek elinde..

0|1
    0|0
  • herkes hayatını renklendirmek için birseyler bulup yazmıs benim aklıma birsey gelmedi bende bir kutu boya alıp evimi boyayayım hiç degilse :))

0|1
    0|0
    • Bazen verecek bir cevap gelmiyo insanın aklına oda tuhaf bir şey :)

• yapmadığım şeyleri yaparım tabi belli sınırlar içindee :D hep yaptıklarımın tam tersi ya da ekşın arayışına çıkarıım :D ya da kendi ekşınımı kendim yaratırım :D

0|1
    0|0
    • şu yapmadıgın şeyler neymiş :)

• seni soruyolar herkesburdamı diye :P

• Firsat buldukca tatile cikarim

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar imlavakit geciririm alisverise cikarim kendimi yenilerim

0|1
    0|0
  • Resim çizerim , boya yaparım, sahilde bisiklet sürerim

0|1
    0|0
  • kendimle ilgilenir, kendi isteklerimi dinler, kendimi simartmaya calisirim :)

0|1
    0|0
  • Saçlarımın rengini değiştirirm

0|0
    0|0
  • Eski arkadaşlarımı ziyaret eder, onlarla vakit geçiririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Siyah beyaz daha guzel hayat.

1|1
    0|0
  • Monotonlugun siddetine gore sigindigim cesitli aktivitelerim var :)

dogaya kacarim genelde.

Kamp yapar doganin sesini dinlerim,

daglara tirmanir yukseklerden dunyayi izlerim

atlar motoruma ruzgari arkama alir ozgurlugu hissederim,

bazen sirtcantasiyla gezer, bazen otostop yapar, bazen yuruyerek

doga ne zaman birak teknolojiyi bana gel dese hic kirmam onu :)

0|1
    0|0
  • Kaçarım.. Her zamanki şehirden, iş-güçten, çevreden, yoğunluğundan veya monotonluğundan..

Şekil A'da göründüğü gibi de işe yarar hep.. :)

0|1
    0|0
  • inanır mısın yapacak hiçbişey yok renklendirmek için. öyle ki bunun için elime bir fırça vermeleri gerek

0|1
    0|0
  • Günüme her günümden farklı olarak yeni çabalar içine girerim. Yazar, çizerim, farklı sosyal aktiviteler yaparım.

0|1
    0|0
  • Yeni insanlarla tanışmak,kısa sürelide olsa seyahat etmek,farklı şehirleri gezmek.bunlar benim hayatımı renklendirdi.

0|1
    0|0
  • oho renklendirmek kadar kolay birşeymi var şimdi burdan anlatmak boş :D ne desem saçma

0|1
    0|0
  • spor spor spor ...

0|1
    0|0
  • arabayla geziyorum ama o da iyi gelmiyor artık başka bişey bulmak lazım

1|1
    0|0
  • kendimi çok insan olan yerlere atarım

0|1
    0|0
  • Eglence'ye bir yere kacarim..

0|1
    0|0
  • suluboya : link

0|1
    0|0
  • Başka şehirde yep yeni bir yaşama başlarım bundan ala hayat rengi olmaz. Yepyeni cevre yepyeni hayat hepyeni yasam ve sehir.

0|0
    0|0
  • Zıpkınla balık avlamaya giderim... Akşama da mangal offf... üstüne de nargile oyyyyy...

1|0
    0|0
Yükleniyor...