Siz bir kızı beğendiniz hoşlandınız diyelim sonra bu kız sizi faceden ekliyor ne yaparsınız kızdan soğur musunuz?

siz bir kızı beğendiniz hoşlandınız diyelim sonra bu kız sizi faceden ekliyo naparsınız kızdan soğur musunuz yoksa ne düşünürsünüz

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu mantığı da anlamıyorum, kızlar adım atmaz kızarsınız, adım atarlar yok basit kız yok bilmem ne dersiniz. Bir şey yapmamış sadece faceden eklemiş, erkekten adım gelmeyince cesaret etmiş işte eklemeye. Hem beğendin madem, bir faceden ekledi diye niye soğumak gerekiyor ki anlamadım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• elde ettiğin şeylerden soğumamayı öğrenmelisin önce. gelmeyeni beklemek mutsuz eder.kıza gayet belli etmişsin hoşlandığını ve o da bişeyler beklemiş senden he gelmeyince kendisi adım atmış kaçırma derim.

0|0
    0|0
  • Ne tuhafmış

0|0
    0|0
  • Ilginc soru :)

acaba neden soguyacaz?

0|0
    0|0
  • ne alaka acaba.

0|0
    0|0
    • elde edince değeri azalır hesabı varya ondan soruyourm

• benim arkadaşım var genelde koca avcısı ve azgın oluyorlar

afedersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hay sizin facenize...

Arkadaşlık davet etse ne olacak sen edirnedesin kız vanda gene mesafe var, kız sanki evine geliyor ne saçma sorular sorulmaya başlandı burada face face face face yeter la

0|0
    0|0
  • ne güzel işte niye soğuyayım ki ?

0|0
    0|0
    • elde edince değeri azalır hesabı varya ondan soruyourm

• basit kız gibi düşünen olur mu hani hemen ekledi falan

• yok ya niye öyle düşüneyim arada etkileşim olmuştur birinin adım atması gerekiyordur ilk adımı o atmıştır büyük bir cesaretlilik örnegidir bu her kız yapmaz bunu

• sevinirim, hatta süper süper işte bu der geçerim ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...