Bu dumanlı göz makyajını neyle-nasıl yapabilirim?

Gözlerim kahverengi ve iri, bu tarz birşeyin link bana çok yakışacağını düşünüyorum ama bir türlü ayarını tutturamıyorum.Resimdeki gibi de değil aslında, onda aşırı olmuş makyaj biraz ben daha doğal duran birşey istiyorum ve göz pınarlarından başlayan birşey değil de daha çok gözün bitiminde yoğun olan ve gözü daha da iri gösteren birşey.Eyelinerle hem altın hem üstün bitimine çekiyordum ama dumanlı gibi durmuyor, normal kalemle yapmayı denedim o da çok çabuk dağılıyor bir türlü istediğim sonucu alamıyorum.Neyle yapabilirim bunun biraz daha doğalını? Çok teşekkürler.

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• link bu nispeten daha dogal duruyor ama kız pek becerememis. dogal istiyorsan eyeliner degil normal goz kalemi kullan ama biraz kalitelilerinden olsun, ya da flormar smokey eyes goz kalemi var ondan al link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 9

• Hem alttan hem üstten ister eyeliner ( daha iyi olur kolay akmaz ) ister kalem çek. Daha sonra çektiğin yerden başla siyah farı göz kapaklarına doğru yay. Ya da lacivert mavi tonlarınıda kullanabilirsin. artık ne kadar yayacağını kendin ayarlarsın :D

0|0
    0|0
    • Çok güzel fikir aslında, far aksa bile eyeliner kalır. Ama far da çok çabuk akmaz mı, daha berbat hale gelmesin? Çok teşekkür ederim

• Vallahi ona yapacak bir şey yok :) sıcakta gezmeyeceksen kolay kolay dağılmaz zaten eyelinerde akmaz bişey olmaz yaa benim de gözlerim bal rengi bende yapıyorum özel günlerde falan normalde yapmam makyaj. gözlerim iri ama ona rağmen çok hoş oluyor. :)(dahada büyük gösteriyor )

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Youtube'de çok güzel anlatımlı videolar var. Kaşık yardımıyla eyeliner çekimi bile vardı..

0|0
    0|0
  • siyah far uygula eyeliner çekmeden üstüne onu karıştırma fırçasıyla güzelce dağıt sonra eyelinerı çek ya da bunu izle işine yarıcaktır canım link

0|0
    0|0
  • Krem eye linerlar var. Onlardan al. Önce göz diplerine çok hafif siyah far sür, parmağınla dağıt. Sonra siyah göz kalemi ile hep altı hep üstü boya. Sonra krem eye linerı sür. Daha sonrada normal eye liner geç.

0|0
    0|0
  • emın ol yakısıyo ama ben kaofrde yaptryorum daha okadar becerılı olamaıdm :Dd

0|0
    0|0
    • vede gözlerı kucuk olanlar bu makyajla dahada ırı hela getryor

• 0|0
    0|0
  • Goz kalemlerinin bazilarinin arkasinda dagitma sungeri olanlar var onlardan al

0|0
    0|0
Yükleniyor...