Sivrisinek öldürme taktiklerinizi paylaşır mısınız?

Herkesin vardır bu illetlerden şikayeti. Nasıl öldürürsünüz? Yastıkla vurarak mı, elinizle mi, duvara mı yapıştırırsınız? Paylaşın bakalım. Bu gece uyumak istiyorum.

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle bu yaratıklar geceleri çıkıyor piyasaya, evet ilk önce odamızda seslerden ve arada göz ucuyla rastladığımız bu yaratıkları avlamak için operasyonu başlatıyoruz...

bilgisayarımız laptop veya masaüstü ise onun ekranını açık tutup odanızın ve odanıza yansıyan tüm ışıkları kapatıyoruz. bundan sonra bilgisayarda oyalanıyoruz neden mi?

çünkü bu sinekler ışığa aptalımsı çekilde gelirler. Bu yaratıklar ekranınızda bir sağa bir sola sallabaş şeklinde dolaşmaya başladığında ışığı açıyoruz.

hemen çok vakit kaybetmeden göz ucuyla takip ediyoruz.Burada dikkatli olun sivrisinekler bir zaman sonra tanrı tarafından sanki ışınlandırılıyor. Kaybetmeden teker teker çatır çutur avlıyoruz.

Yeeep Kill You !

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Kitabı pat diye geçiriyorum kanı içi dışı çıkıyo hayvanın :(

1|1
    0|0
  • Elimle şak diye duvara yapıştırırdım kursta duvar kan olurdu :D

benim yatağım katil yatağı gibidi zaten

evde sivrisinek yok çok şükür :)

0|0
    0|0
  • Elim hapsedip, biraz sallayıp, zar atar gibi atıyorum. Yada sana başka Bi tarif, Bi pet şişeyi ortadan kes, içine şekerli su ve yaş maya at, sonra pet şişenin kestiğin kısmını bantla yapıştır. Kuytu Bi yere koy, bu karışım sinekleri çekiyor ve ağız kısmından Bi daha dışarı çıkamıyorlar :D

0|0
    1|0
  • Ben kitapla öldürürüm cok saglam oluyor nereye düstü kaygisi yok

1|0
    0|0
  • Sinek ilacı en büyük yardımcım.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • "kahve kavur" demişti bir arkadaş. işe de yaradı hani.

1|0
    0|0
  • Raid miydi ne.o süper bak.

0|0
    0|0
  • Hepsi eceliyle ölüyor ben elimi kana bulamıyorum..

0|0
    0|0
  • Terlik

0|0
    0|0
  • sinekliiiiik ya da terlik :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yooo o ibinelerin artık peşinden koşmuyorum..detan aldım fişe takılan koca bişey girmiyolar artık içeri..

0|0
    0|0
  • Pasif direniş sergiliyorum. Bırakıyorum gönüllerince kanimi emsinler. Kovalamak yorucu.

Sabirla bekliyorum. Ucamayacak hale gelene kadar rahatsiz etmiyorum. Sonrasinda sadece bir taraftan digerine dönüyorum. Ustlerine dogru gelen yıkımı görüyorlar ancak kacamiyorlar. Sonlari oburluk ve ac gozlulukten oluyor. Kisa, zevkli ama gunahkar bir hayati noktaliyorlar.

0|0
    0|0
  • Az birşey alkol alarak uyumayı dene..

Sivrisineklere itici gelebiliyorsun..

İşe yaramasa bile onların vızıltısını duymuyorsun :)

0|0
    0|0
  • Önce güzel bir posta ekini alırım, sonra kıvıra kıvıra sopa yaparım, alnının ortasına şak diye bir kodum mu zaten gözlerini öbür dünyada açacaktır. E bide iki avuç arası osurtma var tabi :D Onun dışında bende bir kedi var, öyle bir yakalıyor ki aklın şaşar :D

0|0
    0|0
  • monitöre konduklarında ks kızlarının sorularını okutuyorum. saniyede sivrisinek cennetine gidiyollar.

0|0
    0|0
  • elimin tersiyle hemen hallediyorum.

0|0
    0|0
  • paket lastiği

0|0
    0|0
  • #ZannedersemBiberGazıHepsininEbesiniBelliyor

#YaDaSivrisineklerBenimEveGirmiyor

0|0
    0|0
  • Cam Sil sıkıyorum üstlerine.

1|0
    0|0
  • ottoman slap

0|0
    0|0
  • Terlik işine yarar kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Sık kafasına hacı...

0|0
    0|0
  • ben o kadar ilerlettim ki havada kapıyorum elimle :D

0|0
    0|0
  • direk yağmurluk giyiyorum. ya da ışığı kapatıyorum. kafa rahat. ne uğraşacağım.

0|0
    0|0
  • sinek ilacının önüne çakmak yakıp öyle sıkıyorum yanarken zehirleniyo hi*neler

0|0
    0|0
  • havada ucan vole atıyorum

0|0
    0|0
  • Paket lastiği kullanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...