Kapat

Hiz aldatırken yakalandınız mı?

Daha önce söylediğim gibi aldatmak sadece yatakta olmuyor.. Sevgilinizi ya da eşinizi aldatırken hiç yakalandınız mı? Yakalanınca ne yaptınız? O anki ruh halinizi anlatır mısınız ?

Güncellemeler:
Başlıkta yazım hatası olduğunu daha sonra farkettim :) Doğrusu ;

Hiç aldatırken yakalandınız mı?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Wc de telefonla konuşurken yakaladım. Sakak bide anlasilmasin diye sifona basiyordu durmadan

0|1
    0|0
    • en son sifonu kim çekip gönderdi ötekini :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç aldatmadım ama yakaladım . aldatan herkes zaten bir gün yakalanıyor .

0|1
    0|0
  • Hic aldatmadim ve yakalanmadim.

0|1
    0|0
  • Ben aldatmam qenqs

0|1
    0|0
  • 2. sevgilimi aldatırken gördü allahım çok kötüyodu ya

0|1
    0|0
    • Nerede vede nasıl yakalandınız ?

• yakalanmadım ama yakaladım (tabii haberi olmadan bir baska arkadas aracılığı ile)... bekledim aylarca bana söylemesini bekledim, gece ona bakarak agladım nasıl yapıyorsun bunu bana diye.. bekledim ben söylemeyeyim de kendi pismanlık duyup bana söyleyebilsin diye.. bekledim çünkü bildigimi ögrendiği gün ondan gidecektim ve bir gün ögrendi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aldatsam kuzenleri s**** :D

0|0
    0|0
  • 2 kez aldatıldım insanın düşünceleri ve gözleri ele veriyor kendisini. Hiç birşey demeden çekip gittim ben. Ne diyebilirsin ki karşındakine yıllarını vernişsin osana o kötülüğü yapıyor bu dünyada hak arayanlardan değilm öteki dünyada alacağım hakkımı

0|0
    0|0
    • nasıl anladınız aldatıldığınzı?

• erkeğin çalışma masasında don bul deki bu don kimin hangi don ya... ve suratına öyle bir ifade takınırki sanarsınız donun icadından haberi yok hangi don ya şu içimize giyilenmi...

bkz: cem yılmaz link

0|1
    0|0
Yükleniyor...