Bu gainer mı protein tozumu?

Bu gainer mı protein tozumu ?
Abim spor salonundan böyle birşey almış ne diye protein tozu aldın dedim yok ya gainer dıye verdi falan dedi, tadı kutusunda çikolatalı yazıyor ama bisküvimsi bir tadı var. Protein tozumu gainer mı bu? kullanan var mı

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ustunde whey protein yaziyor ya okuma yazmaniz yok mu

0|0
    0|0
    • Dostum ingilizcem var kafamı kurcalayan adamın bunu gainer diye vermesi bide tadının bisküvi gibi olması, içine gaıner koymuş olabilir mi diye sordum

Erkekler Ne Diyor 10

• peynir alti suyu tozu hemde izole edilmisi. kullaniyorum. kas gelisimi icin cok iyi bir protein tozu ama benimki weider markasi.

0|1
    0|0
    • kafamı kurcalayan adamın bunu gainer diye vermesi bide tadının bisküvi gibi olması, içine gaıner koymuş olabilir mi?

• Karbonhidrat oranı fazla kilo aldırıcı

• abine sorsana kardesim okadar detayli bilmiyorum. Bende whey protein kullaniyorum izolesini icinde protein miktari cok yagı bilmem nesi 0 a yakin. Buda öyle galiba

• İzole edilmiş protein tozudur. Gainer kilosu zayıf kişilerin kilo almak için kullandığı ürünlerdir. Gainer diye bunu aldıysanız işe yaramaz. Gainer olarak Serious MASS (optimum nutrition) alabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Protein tozu

0|1
    0|0
  • Whey protein yazıyo ya işte 😄

0|1
    0|0
  • Hayır üretim protein

0|1
    0|0
  • Üzerinde Whey Protein İsolote yazıyor yani protein tozu...

0|1
    0|0
  • proteon tozu

0|1
    0|0
  • Protein
    Fitnes hocasıyım

0|1
    0|1
  • izole protein bu

0|1
    0|0
    • kafamı kurcalayan adamın bunu gainer diye vermesi bide tadının bisküvi gibi olması, içine gaıner koymuş olabilir mi?

• olabilir gainer ya da protein olmasını bir sen anlayabilirsin ama kutusu protein

• bisküvi gibi tadı var diyosun o büyük ihtimalle gainer olabilir ama bazı proteinlerin de bisküvi aromalisi var

• protein

0|0
    0|0
Yükleniyor...