Kaşlarını alan erkeklerden hoşlanır mısınız?

Kaşlarımı alayım mı almayayım mı kızlar lütfen mesajlarınızı bekliyorum.

0|0
27|6

En İyi Kız Görüşü

• Kaşlarını görseydik belki bişey diyebilirdik.Sırf güzle olsun diye aldıracaksan hiç hoşolmaz erkeksi görüntünden çıkar nahoş hatta çok hoş nonoş bi görüntü olur.Unutma sürekli almak durumunda kalırsın.Bu bir kereliğe mahsus bişey değil farkındasındır umarım.

0|1
    0|0
    • daha fazla çıkar mı? ben hafif fazlalık vardı. 5-10 metre ötede çıkıp da tek tük olanları aldım. düzenli almam gerekiyor ama bunlar çoğalıyor sanki

• hayır ya sadece dikkatli al kökünden koparsa siyah nokta gibi kalır çirkin görünür.

• peki, teşekkür.

Kızlar Ne Diyor 26

• ben yakıştıramıyorum.

0|1
    0|0
  • Sence bu durum kızlara nekadar çekici gelebilir link

0|0
    0|1
  • ''Kaşlar'' derken ortası birleşikse o ''kaş'' olur -lar olmaz.

Ortayı al gitsin, bir foto olsaydı daha net karar verirdik.

1|1
    0|0
    • tırnak makasıyla almamın bir sakıncası olur mu ?

• Tırnak makasıyla alman kötü bir görünüm sağlar. Kuaför de aldırmalısın.

• bir bayandan farki kalmiyo bence ..

0|1
    0|0
  • bilen birine aldır da adile naşit kaşı gibi kalma sonra :D

0|0
    0|0
  • doğal hali çok kötü değilse öyle kalsa daha iyi. çok kötü görünüyorsa, doğal bi izlenim verecek şekilde biraz alabilirsin.

ben bile pek almam :S

0|0
    0|0
  • Sadece iki taşın ortasını al diğer yerleri hiç alma derim ben.Tamamen kız gibi alınmış taş erkekte hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • Offf nefret ediyorum onlardan :D

0|0
    0|2
    • metroseksüel erkeklerden mi nefret edion yoksa bakımsız erkeklerden mi ?

• Tek kaş sorunu varsa KESİNLİKLE aldırmalısın.Çok aşırı kalınsa vs. bence yine aldır öyle incecik olmasın ama bi toplanmış olsun.tırnak makası falan da sakın yani.Öyle olacaksa hiç alma.

0|0
    0|0
  • Kendi kaslarin birlesik ya da cok kalin degilse, oldugu gibi birak bence. Ama rahatsiz oluyorsan, abartmadan kenarlarini aldirip, biraz toparlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • bence gerek yok.

0|0
    0|0
    • Kaşlarımın ortası birleşik ve şekil olsun diye sakallarımı gür bırakıyorum kaşlarla sakallar birleşiyor dağ adamına benziyorum. SENCE bir Dağ adamı mı daha iyi yoksa metroseksüel (bakımlı) erkek mi ?

• senin gibi kıl yapısı kalın olanlarda aldırınca çok belli oluyo ama başka çarende yok sanırım

• ortasını belki ama kenarlarından SAKIN!

0|0
    0|0
  • Martı kaşsan ortasını al sadece.

0|0
    0|0
  • yakışmışsa tamam da ne bileyim almasa daha iyi daha doğal alınsa yapaylaştırmadan

0|0
    0|0
  • Evet hoşlanırım. Sadece ortasını değil çevresini de alsın hatta.

0|0
    0|0
  • Bence sakın alma.:)

0|0
    0|0
  • tek kaş isen ortasını almalısın.

0|0
    0|0
  • Alma sakin

0|0
    0|0
    • kaşlarımın ortası birleşikti ve biraz açmak için tırnak makasıyla 3-4 tanesini çektim aldım şimdi hep mi almak zorundayım ?

• ortasini al ..evet hep yenilrini cikinca da alirsin

• Tekkaş değilsen bir şey yapma.

0|0
    0|0
  • al ama almıomuş gibi dursun :D

0|0
    0|0
    • tırnak makasıyla aldım ama belli oluyor aldığım olsun metroseksüellik güzel diil mi ?

• ben çok hatta hiç sevmiorum çok bakımlı görünenleri.yani evet yapsın ama doğal hali öyleymş gbi görünsün :Dher neyse olan olmuş almışın zaten.daha da oynama ama düzeltemezsin sonra.

• Orta fazlaysa al ama kaşa müdahale etme.

0|0
    0|0
  • iki kaşın arası alınmalı varsa. ama kaş düzeltmek yakışmaz hiç bir erkeğe (:

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Asla öyle bi hata yapma :) Bıyık bırakan kızdan bir farkın kalmaz :)

0|0
    0|0
  • sakın alma ! o ne öyle yaa ..

0|0
    0|0
  • kaşların nasıl ki?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kaşların ortasında ıslah çalışmaları yapılabilir , gerisi uygun değildir .

0|0
    0|1
  • valla kardeşim tek kaş değilsen alam derim ben kaş konusunda çok şanslıyım kaşlarım az çok güzel duruyor dediğim gibi tek kaş değilsen dokunma

0|0
    0|1
  • Alma arkadaşım alma, tekkaş değilsen müdahele etme

0|0
    0|0
  • Gaşsa eğer al, yok kaşsa dursun :D

0|0
    0|1
  • Kendine bakan erkeğin neyi kötü ,bakımlı erkek iyidir.

0|0
    0|1
  • Kızlar tepki vermiş kaş alandan tamam ama kim almıyorki oyuncu sanatçı vs.. tabiki aşırısı olmaz ama ortada köprü olmasın yukarıya çıkmasın o kaş yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...