Kollarım dayanabildiği kadar dambıl çalışıyorum ne zaman etkisini gösterir ?

kollarım dayanabildiği kadar dambıl çalışıyorum+şınav çekiyorum ne zaman etkisini gösterir ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• devam et elbet birgün gösterir

0|0
    0|0
  • 1 ayda farkını görürsün

0|0
    0|0
  • 1 ay belki ya da daha fazla beslenme de önemli...

0|0
    0|0
  • 1 ay sürer heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• buyuk usta Arnold demiştir ki idman % 30 dinlenme ve beslenme % 70 kas gelişimini etkiler.

0|0
    0|0
  • kollarının hacimlenmesini istiyorsan az tur maksimum kilo mesela 10 tekrar 3 tur şeklinde fakat hazır dambılların varken vücudun diğer yerlenide çalış BODYFORUMTR de program ve hareketleri bulabilirsin ve hergün çalışma 1 gün çalış 1 dinlenme şeklinde çalış fakat en önemlisi beslnme ve dinlenmedir salona gidemiyorsan koşu yapmanı da öneririm.

0|0
    0|0
  • Düzenli ve programlı çalışmanın dışında evde rastgele yaptığın antrenmanın pek etkili olacağını düşünmüyorum. Vücut geliştirme ile ilgili sitelerden hareketleri öğrenip o şekilde çalışırsan etkisini görebilirsin spor salonu kadar olmaz tabi yinede.

0|0
    0|0
    • salona vaktim yok senin bilgin varsa bilgi verir misin

• kollarının dayanabildiği kadar yapmak geliştirmez aksine kas erimesine sebep olur. belirli bir program dahilinde setler halinde yapmalısın

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman.

0|0
    0|2
  • beslenmene,vucuduna dinlenmene bağlı

0|0
    0|0
  • Kolların gelişse bile geri kalan vücudunu çalıştırmadığın için orantısız ve çirkin bir görüntü olur.

0|0
    0|0
  • düzenli antreman ve beslenmeyle 3 ay içinde değişimi hissedersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...