Bayanlar size sabah uyandığınızda böyle bir mesaj gelse ne düşünürdünüz?

Gözlerimi güne açtığım anda sen varsın hayatımda

Günaydın Hayatıma.

NOT:Size aşık olan sizin aşık olmadığınız birinden mesaj.

a=Çok sevinir ve beğenirdim

b= saçma bulur ona gülerdim.

b=Sevinirdim güzel mesaj derdim

c=ehh işte der tebessüm ederdim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• b derdim.

0|1
    0|0
    • bir sorum daha olacak birinizde çıkıp benim için içinden geldiği gibi duygusal bir mesaj yazmış veya yazmaya çalışmış buda beni mutlu eder demiyor neden böyle düşünmüyosunuz?

• komik seni diyosun hı :)) iyi geceler teşekkürler aydınlattığın için. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• B saçma bulur ve GÜLMEM BİLE. ben sevmediğim hoşlanmadıgım birinden öyle mesajlar almaktan hiç hazzetmem. anlıyorum ki ümitli, ama sevmediğim için boşuna ümtli. üzülüyorum da.

0|1
    0|0
    • bir sorum daha olacak birinizde çıkıp benim için içinden geldiği gibi duygusal bir mesaj yazmış veya yazmaya çalışmış buda beni mutlu eder demiyor neden böyle düşünmüyosunuz?

• yazmış olunabilir, ama ben sevmiyorsam onu bu mesaj beni etkilemez en çok bozuldugum nokta da ümitli ki bana böyle mesajlar atıyor kısmı. kimseye boş yere ümit vermek istemem

• Sinirlenirim. Nerden hayatı oluyormuşum?

0|1
    0|0

• Aşık olmadığım birisinin böyle şeyler yapmasını istemem açıkçası.

• asıl cevap bu oldu sanırım. aşık değilim sevgiliymişiz gibi davranma hoşuma gitmiyor.

• b saçma ben sevmiyorsam o salağın öyle bir mesaj atmaya ne hakkı var

0|1
    0|0

• erkek isten miyorsa bayanın peşinde koşması itici geliyor bana

• ısrarcılığın iki tarafada zararı var yani

• B tabiki çok gülünç

0|1
    0|0

• Ama en önemli sebep o kişiden hoşlanmaması kızın

• kız aşık değil bu kesin ama kızın vazgeçmeyeceği biride aslında.

Erkekler Ne Diyor 1

• anket sistemini çökerttin

1|1
    0|0
Yükleniyor...