Bisiklet sürer misiniz ?

ben çocukluğumdan beri severim,sürekli değişik aksesuarlar alırım yurt dışından,sizlerde sever misiniz ?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• severm bakınıyorum alıcam bu ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bende bisiklet sürmeyi çok severim:)

0|0
    0|0
  • en son aralıksız 3,5 saat sürdüm sonra 2 gün ağrıdan duramadım :) deniz kenarında bisiklet sürmek bir başka...

0|0
    0|0
  • evet kuzenlerle sürekli kiralayıp tüm gün gezeriz heryeri ama şimdi kendime alıcam yeni :D

0|0
    0|0
  • severim evet

0|0
    0|0
  • Çok severim. Ama bizim komsu çocukları bisiklete motorsiklet görünümü verdiler şu sıralar eziğim.

0|0
    0|0
  • bisiklet sürerdim <3

0|0
    0|0
  • hastasıyız dedee

0|0
    0|0
  • Dızladıklarımı sürerim evet :D

0|0
    0|0
  • Cocukken delisiydim. Simdilerde binde bir. Adaya gittigimde en son surmustum.

0|0
    0|0
  • Biz salı pazarını Çarşamba pazarını severiz :D

0|0
    0|0
  • Evet sürmeyi çok severim

0|0
    0|0
  • evet sürerim 5. viteste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eskiden sürerdim

0|0
    0|0
  • bisiklet kullanmayı severim, bir ara adalarda da görmüştüm, çok güzel parkur bisiklet kullanıcıları için. bu sene kaçırdım ama seneye kısmetse 50. cumhurbaşkanlığı maratonu sonrası serbest maratona katılmayı düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • bende aksesuar doldurudum, aynaylan çamöurluklan başladım en son motor taktırdım . :D

0|0
    0|0
  • tabi kardes 6s.ınıftan 20 yasıma kdr sürdm bu yıl sürecek yolcu arkdsm yk .d bıRAKTIK haliyle bacaklar rampa cıkmaktan baldırlar fena kas tuttu ama .d

0|0
    0|0
  • Küçükken manyağıydımda öyle pek tarzım değil artık. yılda bir gittiğim tatil yerlerine bağlı oralarda ısrar olunca mecbur

0|0
    0|0
  • çocukken sinyal bile taktırmıştım. hatta caddelerde sinyal veriyordum. hey gidi günler ama artık sürmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...