Gözün çıksın senın liseli!

Dün minibüste giderken bi kız tırnaklarımı çok beğenmiş yaaa tırnakların çok güzel dikkatimi çekti bende uzatmak istiyorum uzamıyooo diye ağzını yaya yaya konuşmuştu bende sağol canım diye geçiştirmiştim.. bugün sabah elimi duvara vurdum çatt biri kırıldı.. marketten çıktım poşetleri arabaya koydum kapıyı kapatırken bide ne göriyim diğer tırnakta kırılmış ! gözün çıksın liseli.. nazar değdirdin ! ... şimdi tabi mecburen tırnak boyu kısaldı ...

var mı böyle gözü kalan sizde... ? neler yaşadınız ?

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• kuaför saçlarımı beğendiydi hatta saçıma yaptığım maskenin tarfini aldı sonra saçım röflede yandı :(

en sevdiğim ve yakıştırdıkları gömleğimi yaktım ütülerken(ki hiç vukaatım yok)

kekin ne güzel olmuş kabarmış dediklerinden sonra bir kaç sefer kabarmadığıan şahit oldum.

hadi nazarlardan korusun Allah dediklerinde sevgilimle hep kavga ettim

Elemterefişşşşş kem gözlere şiş dinimiz amin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cumartesi:Vayy kanka manken gibi yenge yapmısın hızlısın hea. Sagol kardeşim :D Pazar sabah: Mesj 1: saat 8.12: Günaydın aşkım :)) Mesj 2 saat 9.01: Hala uyuyorsun sanırım: Mesaj 3 saat.10.23 Bu kadar uyuyormusun yoksa konusmakmı istemiyorsun: Mesaj 4 : saat 10.55 Konusmak istemiyorsan sıkılıyorsan söyle anlarım sana inanmıştm güvenmiştim Seni böyle bilmezdim yaptıgını sana yakıstırmadım.bunu bil beni istiyorsan mesaj at. Saat 11.09 mesaj 5 . Tamam onur siz hepniiz aynısınız zaten çıkana kadar romeo çıktıkan sonra... neyse kib bitti :/ Ben saat de uyanmasım ben uyurken neler olmus neler yapmısım :D

1|0
    0|0
  • Telefonun cok guzel dediler elrani catladi :)

1|0
    0|0
  • Lise 1-2. sınıfta yeni bilgisayar almıştım, video arşivim vardı, gerçekten büyük bir arşivdi. Birgün arkadaşlara gösterdim -kanka çok süper muhabbeti geçti kendi aramızda. Akşama hard disk yandı.. Hey gidi ya. :D

1|0
    0|0
  • Çok beğendiğim güzel bir kumaştan beyaz slim fit gömleğim vardı. Herkes beğeniyordu. Yurt dışındayken başına gelmedik kalmadı. Şarap dökülmesiyle başlayıp cebinde unuttuğum orta boy saat pili yüzünden paslanma ile sonu çöpte bitti. :(((

0|0
    0|0
  • Bu göz meselesinden çok çektim

1|0
    0|0
  • Aman Allah başka dert vermesin tırnak kökü sonuçta sende uzar yine :) benim olmadı yaa hatırlayamadım böyle bir göz kalma olayı.

1|0
    0|0
  • Nazar degdirmis isde sana napabilirsin

1|0
    0|0
  • ayyy tırnakların ne güzell kızzzz :/

1|0
    0|0
  • ben bakımlı ellere bayılyorum . Özellikle Tırnaklar elin aynasıdır . Üzüldüm tırnakların için kaynak filan yapılmazmı acep geçmi uzuyolar.

0|0
    0|0
    • saç sefadan tırnak cefadan uzarmış.. bu hesapla 1 haftaya uzar yıne ;:D

• Merhaba Eledor kardeş

Gözü kalan olmaz mı.. Yiyecek hayvan gibi bakışan 40-50 yaşlarındaki mahalle karılardan korkarak geçiyorum mahalleden..

Genç hatunlar bakmaz, bunlar bakar

Ne boktan iştir bu ya

0|0
    4|2
  • ya senin saçlarında çok güzelll :D

0|0
    0|0
  • Başıma ne gelse, annem ''Göz değdi.'' der. Ben inanmıyorum öyle şeylere.

0|1
    1|0
  • Yok öyle birşey.

0|0
    0|0
  • Ee kestin mi sonra tirnaklarini?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• o tırnak meselesıni bende sürekli yaşıyorum .. mecburen diğerlerini de keserken evladımı kaybedıyorum sanki :DD

1|0
    0|0
  • Tırnak meselesini ben de çok yaşıyorum genelde kırmızı oje sürdüğümde ne güzel olmuş demeleriyle tırnaklarım bir bir kırılıyor..

1|0
    0|0
  • Benimki soyulmaya başladı direk.

1|0
    0|0
  • ceket-hırka takıntım var. arkadaşların gözü birnde kaldı o ceket aynı gün ağaç reçinesi olmuş yapış yapışşş ıyyykkk. kaç kere yıkadım çıkması için

1|0
    0|0
  • var gözlerimi biri çok beğenmişti :)

ertesi gün az daha gözüm çıkıyordu :)

1|0
    0|0
  • Neseli ne hos parmaklarin. Kalem gibi. Derler...

Çat diye gidiverir benim de.

1|0
    0|0
  • Felak Nas oku sart:)

1|0
    0|0
  • vay s*llık .d biri yuzn ck gzl diye diye yaralar oldu yuzmde

1|0
    1|0
  • Yakalayın şu liseliyi!

0|0
    0|0