Erkek bayanın çantasında neyi merak eder?

İş yerinde çantam hemen ardımdaki pencerede durur ve fermuarı hep açıktır.Erkek bir iş arkadaşım ile samimiyizdir. odama geldiğinde sandalyemin yanına gelir kalorifere yaslanıp ayakta benimle sohbet eder.çantam hep onun dibinde durur. hergün ağzı açık olduğu halde öyle dikkatlice içini görme çabası olmamıştı şimdiye kadar.bazen göz ucu ile bakıyordu ama refleks olduğunu düşünüyordum.bugün bariz bir şekilde içini görmek için çabaladığını fark ettim.erkek bayanın çantasında neyi merak eder?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• en son bir kızın çantasına baktığımda ped vardı ondan beri hiç bir kızın çantasına hayatta bakmam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sadece merak ...kadınların cantası tanıdıgım bayanlar itibariyle kutsal gibi yanlarından ayırmazlar:)) adam bakmıs acık bir canta hele suna bir bakayım demistir:)))sen olmasaydın eliyle karıstırırdada

0|0
    0|0
  • Valla hiç bir bayanın çantasında ne var diye merak etmedim az çok belli olan şeyler zaten.Bu arkadaş .Eşcinsel olabir mi D: aklıma başk bisi ggelmedi.

0|0
    0|0
  • o kocaman büyüklükte şeyde ne var... :)

0|0
    0|0
  • hiç merak etmem banane ordak,ilerin hiç biri bana lazım olmaz para hariç .:D ama emnim içinde yok yoktur:D belki süpürge ile çıkar:D

0|0
    0|0
  • erkk işte. ar mı ped var mı cart var mı curt varmı. hatta lan ne var bunun içinde bu kadar diye merak eden bile olur

0|0
    0|0
  • iki parça eşya için neden valiz gibi çanta taşıdığınızı anlamaya çalışıyordur

0|0
    0|0
  • prezervatıf var mıdıye bakıyodur ped var mıdıye bakıyordur erkek yani :D

0|1
    1|0
  • fazla merak iyi değildir. ne olursa olsun ilgilendirmez onu

0|0
    0|0
  • inan dikkatimizi çekecek hiç bir şey yoktur orada

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum, hiç merak etmedim.

0|0
    0|0
  • Hangi marka ped kullanıyo la bu kız ?

Acaba cinsel ilaç filan var mı?

Bu arada çantana bakıyorsa kendinede dikkat et evinin anahtarlarını gözü arıyo olabilr . alıp evde tek olduğunda sana saldırabilr. Bi 9 dklık bir filmde izlemştm.

0|0
    0|0
  • bir hanım çantasının ağzını neden açık bırakır diye merak ettiğinden bakmıştır

doğruyu söylemek gerekirse bende merak ettim...

bir hanım çantasının ağzını neden açık bırakır (:

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...