Fıtness a yeni başladım?

sabahları 3 yumurta yiyorum öğle yemeğinde sonra 3 4 tane elma yiyorum akşam yemeğini yiyorum yine bir meyve yiyorum.

bunu yapmaya yeni başladım 19 yaşım ve 55 kiloyum ne zaman etkisini görürüm veya yetersiz mi?

her 2 günde bir fitness e gidiyorum?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bu işin %80'i düzgün beslenme ve uyku düzeniyle alakalıdır. geriye kalan %20 ise yaptıgın antremandır. ilk yapman gereken günlük alacagın protein miktarını hesaplaman lazım. ondan sonra kendine uygun bir diyet programı hazırlayarak günde 5 öğünü geçmeyecek şekilde öğün oluşturabilrsin. internetten detaylı araştırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim 3yumurta degil ilk etapta natural proteinse amac 5yumurta beyazi bir yumurta sarisi ideal birak elmayi armutu sen pizza ye yagli seyler tuket bol bol tawuk plaw ye karbon hidrat agirlikli beslen 55kg da agirlik kaldiramazsin buldugun herseyi tuket ögün atlama sakin

0|0
    0|0
    • ağırlık kaldırmıyorum sol elim felçli belli hareketler yapıyorum

• hedefin ne? kilo mu alicaksin ne yapacaksin ona göre

0|0
    0|0
    • kilo almak

• kilo almaya yönelik bir program hazirla kendine. Netten araştir. Bilfi edin bu yediklerinle olmaz sadece düzenli ve kontrollü bir sekilde kilo al.

• Böyle devam et maksimum 3 ayda etkisini görürsün, ama yağlı yemeklerden uzak dur ve akşam fazla yeme

0|0
    0|0
Yükleniyor...