Göbeğimden nasıl kurtulucam :(

170 boyum kilom 59.bacaklarım zayıf sadece göbeğim var ve simit var bel bölgemde.en kısa zamanda kurtulmak istiyorum.tavsiyeleriniz neler acaba ?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo alınması durumunda bazı insanlarda lokal kilo alma görülür.Bu tarz kilo almaladar sadece göbek,kalça,bacak ve kollarda yağlanma olabilir.Bu tarz kilo almalarda zayıfladığınız zaman kilo aldığınız yerden kilo vermeye başlarsınız.Bahsi geçen bölge için zayıflayarak esneme egzersizleri yapınız.Hem zayıflamış hemde sarkmaları önlemiş olursunuz.Umarım durumunuz için açıklayıcı, olmuştur iyi forumlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ideal kilondasın. bu kadar şikayet etme yoksa şişko kızlar seni döver :D

1|0
    0|0
    • :) ben zamanında kilo almak için ilaç kullanmış bir kızım ama kızmasınlr bana :)

• Fit bir vücudum olsun istiyorum çok mu :)

• 80 kilo olanlar ne yapsın he :D

• ekmeği pilavı makarnayı azalt 2 dilim ekmek yiyosan 1 ye :D bide mesela yürüyüş yapıyoken karnını içeri çekerek yürü :D ebru şallıdan öğrendim işe yarıyo :D ama unutma devamlı yap ekstra egzersize ihtiyacın kalmaz.

1|0
    0|0
  • mekik çekerek

düz mekik yan mekik tekniklerini de dene

daha rahat yapabilmen için bir mekik aleti satın al

1|0
    0|0
  • dinlenme dusun karbonhidrat yuksek protein ve duzenli spor hergun 2 litre su

0|0
    0|0
  • beslenmene dikakt etmen vce spor yapman lazım

0|0
    0|0
  • bebeğim göbek vücudundaki tüm yağları yok ettikten sonra eriyecek olan yer spor ve çok iyi beslenmelisin

iyi derken çok değil düzenli yani...

0|0
    0|0
    • Vücudumda yağ olan tek yer göbeğim zaten iyiymiş o zaman.yürüyüş ne kadar etkili olur peki

• Ayyyy çok heveslendm :) bahsettiğin gibi bir göbeğim vardı 2sene önce.birini gördm göbeğini kınamıştm başıma geldi :(

• :))))) ya bu site beni çok eğlendiriyor ... bebeğim göbeğin şimdiden hayırlı olsun yine bekleriz b by

• mekik çek bolca

0|0
    0|0
  • 1.70 boya göre 59 kilo normal görünüyor ama ?

0|0
    0|0
  • bol bol spor yap yediğine dikkat et

0|0
    0|0
  • Olculerin çok normal sende göbek olması zor gibime geldi.

0|0
    0|0
  • 59 kilo olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
    • Evet diyorum ya sadece göbeğim var bacaklarım ince

• Doğrusunu öğrenmş oldm.teşk.ler

• Rica ederim

• spor diyet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aslında ölçülerin ideal gibi

0|0
    0|0
  • Mekik çekmen gerek,alt karın için falan da.

Akşam 17.00den sonra yemek yeme,ekmek yeme,yağlı şeyler şekerli şeyler özellikle uzak dur.

Düzenli yürüyüş ya da koşu yap,1-2 ayda kurtulursun..

0|0
    0|0
  • cardio workout. en etkilisi bu. karbonhdratı azaltmalısın ayrıca. uykuyuda düzenledin mi tamamdır

0|0
    0|0
  • link veremiyorum ki :( yere uzanıp ellerini ensene koy eğilip kalk

0|0
    0|0
  • mekik çekersen kurtulursun

1|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım 67 kiloydum 59 a kadar düştüm 2 ayda ama spor yapmadığım için göbeğim gitmedi spor şart yani özellikle mekik işe yarıyor bende başladım yapmaya sanada tavsiye ederimm

0|0
    0|0
    • Evet bende bütler bitsin yürüyüşe başlıycm mekik faln da olacak

• iyi olur ama sıkılıp bırakma azimli ol

Yükleniyor...