Sevginiz için fedakarlık yaparmıydınız?

ben üni 3sınıfta okuyorum...aileden bana kalan bişey yok hayatımı tamamen kendim kurmak zorundayım..ii bir bölümde okuyorum..kız arkadasımla ayrıldık ve hemen görücü gelmiş..cocuk kanadada yasıyor..durumlarıda ii heralde..bu durumda askınız için ugrasırmıydınız.yoksa sevgilinizin rahat yasaması için fedakarlık mı yapardınız? cevaplarınızı bekliyorum arkadaslar...

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• onun için savaşırdım eger o seni seviyosa zaten seni istiycektir paralı lük hayatta yaşayıp sevmediğim insanla mutsuz olacağıma sevdiğim aşık olduğum adamla kuru ekmek yiyip mutlu olurum

1|1
    0|0
    • ben onun mutlulugu için rahat etmesi için fedakarlık yaparım ben onu cok sevdim...onun yapması gereken dogru olanı herseyden vazgecip beni tercih etmesi eger beni seviyorsa

• yok estafurullah :) sende kendine iyi bak allaha emanet ol:)

• teşekkürler grşz :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• sen ona durumu iyi bir görücü geldiğini nerden biliyorsun? bunu sana kız söylediyse hiç ugraşma onunla bırak gitsin, sevdiğin erkege durumunu bile bile anlatılmaz bu çünkü. bize de babadan bir şey kalmadı ne yapsaydık yani zengin kocaya mı gitseydik sevmeden. iki kişi bir olunca her şeyin üstesinden gelir, hayat kolay degil elbette. bekle derim, senin sevdiğin kız sevmediği biriyle sırf parası için rahat edeyim diye evlenecekse sal gitsin yani hayır gelmez zaten. sen sadece bekle ve onun nasıl biri oldugunu yaptıgı seçimle gör.

0|0
    0|0
  • o seni istiyosa asla vazgeçme asla sor ona açık açık onunlamı olmak istersin benle mi diye kız çocuktan yana olduğunu belli eden davranışlarda bulunuyosa bırak gitsin mutlu olsun hoş çocuksun şimdi Allah var :) boşta kalmazsın ne seven olur bakma mutlu ederler seni

0|0
    0|0
    • haklısın arkadasım zor bir durumdayım cok zor...bu arada tsk ederim iltifatın için:)

• kaderi unutma ... kasma bu kadar bekle bakalım seni ne kadar sevmiş bişey diyim mi baba parasi yiyen adamdan ne hayır gelir ki kendin kendi alın terinle emeğinle kazandığın para herşeyden önemli helal sana zaman neler getirir belli olmaz bekle

• bakalım beni tercih ederse elimden gelen herseyi yapcam...cok haklısın ayrıca

• uğraşırdım tabi o da seni hala seviyorsa

0|0
    0|0
  • Aşıksam niye bırakayım.

0|0
    0|0
  • Bence uğraşma bırak kız iyi bir hayat yasasın

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• birkere yaptım işimi sektörümü yaşadığım şehri bile değiştirdim param bitince kıçıma tekmeyi yedim bir dahamı asla yapmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...