Baros-Eneramo ikilisi Türkiyede kaç gol atar?

Antalyaspor başkanı Baros ve Eneramo transferlerini bu akşam açıklayabileceklerini söyledi şahsen Antalyaspor için çok iyi transferler Baros her ne kadar eski gücünde olmasada ismi heyecan veriyor Eneramoda çok güçlü bir oyuncu bence birbirlerini iyi tamamlarlar sizce bu ikili Türkiyede başarılı olabilirmi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 25 golü zorlarar.Ayrıca trabzondan Serkanı almaları onlar adına iyi oldu

Tita-Diarra-Assaidi satmazlarsa ilk5 i zorlarlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinleşti mi Renktaş ..

Çok özledik be.. Gelsin yeminle gider izlerim maçını <3 Enaramo çok iyi bir forvet.. Ben Baros'un hala iyi olduğunu düşünüyorum ..Oyun sitilleri ile Enaramo ile bile birbirlerini tamamlarlar dediğin gibi..Tekrar dönsün be Türkiye'ye çok istiyorum ..

0|1
    0|0
    • Antalya başkanı demişti ama şu an için net birşey yok bu ikili bizim başımıza bela olmasında diğer takımlara ne yapıyorsa yapsınlar:)

• Aynen Rentaşım :))

• Çok başarılı olur. 30+ derim:)

0|1
    0|0
  • başarılı olur eneramo çok iyi işler çıkarttı

hani ts alıyordu eneromuyu

0|1
    0|0
  • Olabilirler,ama Baros dediğin gibi eski formunda değil ki öyle olsaydı sözleşmesini uzatırdık bence...:(

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• bu daha mantıklı semih baroş diyorlardı ikiside ne yapacağı belli değildi asiatti gibi adamlarıda var bu sene zor takım olurlar

0|1
    0|0
  • valla ikisi de çok iyi forvetler de ama şimdi M.P Antalya'nın Isaac Promise ve Lamine Diarra gibi deönemli hücumcuları var bir de Enaramo ve Baros gelirse hücum güçleri aşırı derecede güçlenir bu sefer de kimi oynatsam telaşı olur tatlı bir telaş gibi gözükse de önemli sonuçta hücumda uyumlu oyuncuları bulmak.

0|1
    0|0
  • Emaramoyu trabzonda istiyor eger antalyaya giderse baroş ve enaramo bu ikili en az 30gol atar

0|1
    0|0
  • o p**evenk emre beleşoğlu barosu sakatlamasa hakan şükür gibi kral olcaktı amk..emre beleşoğu p**evenkin yüzünden baros bitkin

0|1
    0|0
  • baros gol formda olursa gol kralı bile olabilir.

0|0
    0|0
  • uyuma bağlı

0|0
    0|0
  • diarra nolcak

0|0
    0|0
  • hiç bir cacık olmaz.. ;)

0|1
    0|0
  • baros u kaliteli bulmuyorum eneramo da cenabet herifin teki etkili olamazlar

0|0
    0|0
  • Enaramoyu bilmemde baros gerçekten bitti bence duygusallığı bırakalım .

0|0
    0|0
  • Baros 10 maç oynar, 3-4 tane falan atar :D :D

0|0
    0|0
    • 10 Maç oynasada Almeidadan daha çok gol atar:)

• Almeida kaleciyle karşı karşıya kalınca atsa gol kralı oalcak da işte kolay pozisyonların adamı değil.. :D

• Fernandese dua etsin adam Almedianın kafasına gollük pas veriyor:)

• takımın başında samet aybaba varken asla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...