Kapat

Yüzmeyi kaç yaşında öğrendiniz?

var mı böyle erken yaşlarda öğrenen ?

link çok tatlı ya :)

0|0
34|52

En İyi Erkek Görüşü

• O yaşlarda götürdüler de biz mi öğrenmedik. 12 yaşlarında gider İstanbul gibi yerde su birikintilerinde yüzerdik :))))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 51

• Hahahahah.. Ulan su velete bakın hele! Bizim yapamadıgımızı o yapıyor.

Harbiden de acayıp tatlı birseymis bu :D Hele o kafasını sudan cıkardıktan sonraki nefes alısları yok mu? Ahahah yedi bitirdi ya beni :D:D

Bu arada bazıları 3, 4 yasımda veya 5, 6 yasımda ögrendim demis te. Lan ben 6 yasımdayken anamı babamı hatırlamıyodum anasını satayım ne yüzmesi? Suyun üstünde durmak yüzmekse anasını satayım biz de yüzdük zamanında.

Artık beni ne zaman kolluklarla havuza attılarsa, o zaman ögrenmisizdir bizde sizin dediginize göre.

Valla ben yalan söylemeyecegim. Sanırım 11 veya 12 yaslarında falan ögrendim. Yüzme diyorum. Kollukla suyun üstünde durma yasını demiyorum.

Zaten o yaslarda ögreniliyor yüzme. 3 veya 4 yasında ögrendim diyenlerin sallamasına s.cim. Lan velet 3 yasında zar zor kosuyorsun zaten ne yüzmesi?

(Videodaki cocuk haric tabi :D:D) O istisna!

Arkadasım ben böyle sey görmedim.. Bu cocuk 15 yasında Olimpiyat sampiyonu olmazsa ben de adam degilim mk. Anasını satayım ben daha bu yasımda suyun icinde öyle nefes vere vere gitmeye korkuyorum, cocuk t.ssak geciyor bizle! Suyun icinde dönüyor falan..

Peh.. peh.. peh..

1|0
    1|0
  • 10 yaşımda çanakkalede paletler sayesinde öğrendim ilk balıklarımı da orda tuttum kragözlerrrrr

şimdi ise zıpkınla yüzerek tutuyorum hayat çok güzel

0|0
    0|0
  • 4-5 Felandı.

0|0
    0|0
  • işte insanlar doğuştan şanslı böyle oluyor bize nasip olmadı ki böyle ebeveynler sorunun cevabı hatırlamıyorum ki kendimi bildim bileli yüzerim :(

0|0
    0|0
  • bi öğrenedim gitti. eşek kadar oldum hala kıyıda çocuklarla oynuyorum.. araba sürmeyi bile öğrenemedim daha.. bir bok olmayacak benden.

0|0
    0|0
    • hahaah kendıne haksızlık etme ögrenırsın ıstersen hem araba kullanmakda ne var :)

• bir şey yok da, kendime kızdığım konu, çok hevessiz biriyim ben. şunu başarayım, altıma araba çekeyim falan hiç hayallerim yok

• 5-6 yaşlarında falandı sanırım..

0|0
    0|0
  • Hayal mayel hatırlıom , çok çok küçüktüm öğrendiğimde ilk okuldan da önce sanırım

0|0
    0|0
  • 6 yaşında öğrendim..

1|0
    0|0
  • Daha öğrenmedim.

0|0
    0|0
  • poseidonun torunu bu bebek. :) Çok tatlı helal olsun

4 yaşımda kolluklarla 6 yaşımda normal yüzmeyi öğrendim

0|0
    0|0
  • 10 yaşlarında iken simidi belime takar yüzerdim sonra takmadan yüzebildiğimi farkettim bunu geliştirebilmeniz için her yüzdüğünüzde simidin havasını biraz daha indirebilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • kaç yaşında öğrendiğimi hatırlamıyorum..gemlik li olduğum için sanırım kendimi bildim bileli yüzerim :)

0|0
    0|0
  • bu çocuk yüzmeyi sperm iken anne rahminde öğrenmiş..

0|0
    0|0
  • daha bu yaz öğrendim la :D

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ki. duş dışında bir suyu sevmem birde havlunun tüylerinin yüzüme yapışmasını :/

0|0
    0|0
  • Derede çimdiklerimi saymazsak, 7 yaşında filan başladım yalnız yüzmeye :A

0|0
    0|0
  • hiç korkmuyor yaa. doğuştan öğrenmiş gibi. :))

0|0
    0|0
  • Eşşek kadar oldum hala öğrenedim :D

0|2
    0|0
  • öğrenemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • hiç öğrenemedimmmmm :)

0|0
    0|0
  • ULAN DUŞ ALIRKEN BOĞULCAM DİYE KORKUYORKEN ufaklık sov yapıyor :D sevimli birşey birde :D

1|0
    0|0
  • Bu yaşıma geldim bir bunu öğrenemedim :/ Kurak yerde büyüdük yapacak bişey yok :)))

cut.

0|0
    0|0
  • yahu 21 yaşındayım hala öğrenemedim :/ ve izmirde yaşıyorum

0|0
    0|0
  • denizde doğdum ben

nick e bak.5 verdim

0|0
    0|0
  • doğuştan desem bir anda denızın ortsında buldum kndmı :) bizim sülale çok sakacı adranalın tutkunu :P

0|0
    0|0
  • 2,5 - 3 yaşındayken öğrenmişim :D

0|0
    0|0
  • 6

sen öğrendin mi?

0|0
    0|0
  • Esek kadar oldum daha ogrenemedim

1|0
    0|0