Siz olsazdınız yerimde ne yapardınız??

Ben üniversite gidiyorum.4 yıl okucam bunun 1 yılı gitti zaten.erkek arkadaşım da 2yıl okuyacak.ikimizinde ilk yılı bitti anlayacağınız.dersanede tanışmıştık.ben gidip duygularımı söyledim ona.neyse aramizda sadece ufak bir yaknlşma oldu.baska ne bir yere gittik ne zaman geçirdik.istemedi ayrıldk.üniversiteyi yakın illere kazandık.ama hiç yanıma gelmedi.zaten sürekli sosyal paylaşımc sitesi aracılıgı ile benimle iletişime geçti.hep böyle oldu telefnda mesajlaşmak falan.aynı şeyler.hiç görüşmedik.çünkü görmek istemiyo gibi beni.ama sevdgni söylüyo.peşimi de bırakmıyo.ne yapmam gerek

yardım edın allah aşkına ne olcak sonumuz bóyle.deli gibi de aşıgım of.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• o sana aşık mıdır bilmem ama hoşlandığı kesin. (( aşk ve hoşlantıyı karıştırma)) yapacağın çok basit sevdiğini artık belli etme seviyorum gibisinden veya başka sözlerle yavşama ama sevmediğini de belli etme. ortada konuş . bırak ne olacağına o karar versin . ki sana daha da yakınlaşacaktır emin ol .

0|0
    0|0
    • Şu an sevgiliyız güya.sadece sosyal paylaşm sitesneden knuşuyorz.stajını yapıyo.sms de yapmyo.nasl davranmalym ltfn yardm et bna ya.görüşme zten yok

• Peki çok tesekkr ederm.allah razi olsn

• Ne demek :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Belli ki seni tam olarak sevmiyor. Belki de orda birisini buldu. En güzeli ayrılma konusunu dile getirmek.

0|0
    0|0
    • İyide orda birini bulmş olamaz.face şifresini bilyorm.ayrica ikmzde ayni ilde yaşiyorz

• Bir kişinin sadece 1 tane mi face adresi oluyormuş? Bak her gün yeni birşey öğreniyoruz(!).

• Bence arkadaş kalmak istiyor olabilir olmazsa sende üzme kendini

0|0
    0|0
    • Arkadaş kalmak istemiyoki.reddettm onu her şeyin degscgni söyldi.aşkm bitanem dmeye başladı.arkadas kalmak istese bnları yapmazdi ki

• ozaman kararsız herzaman kendine güven muıtlu olacağına inanıyorsan sorunu kendinde çözmüş olucaksın

• psikolojik sorunları var sen git yanına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevipte görmek istemiyosa bu çocugun kafasında var birşeyler hani hemen olumsuz konusmak istemiyorum ama orda takıldıgı biri vardır belki onun yüzünden gelemiyo olabilr

0|0
    0|0
    • Gecmse saplantili zaten

• o zamn kızı unutamamıştr o yüzden snnle yüz yüze görüşmüyo sen artık onu sewdgni faln söyleme biraz uzaklas kaybetme korkusu yaşat ona ki sana aşık olsn onu untsn

• Zaten mesaj atmcm artk.facede de takılmcm.knusmak istemiyorm bir sure

• boşverrrrrr koyuver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...