Hangi spora daha yatkınsınız?

Hangi sporu daha çok seviyorsunuz , hangi sporla aranız daha iyi?(izlemek ve yapmak açısından)

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol ve Basketbolu bütün enstürmanlarıyla takip etmeyi severim, lise ve üniversitede basketbol oynadım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yuzme :D

0|1
    0|0
  • Plates

0|1
    0|0
  • voleyboll at binmek ve yüzme😉

0|1
    0|0
  • tenis yüzme

0|1
    0|0
  • voleybol zamaninda hocam lisans cikaralim dedi de salak gibi kabul etmedim

0|1
    0|0
    • Voleybol federasyonunda bayanlar örgü örüyorlardı ama yavaş yavaş gelişiyor o branşta ☺

• kesinlikle eskiden kotuydu simdi gelismeler falan iyi her spor zamanla gelisiyor tabj

• Yüzmek

0|1
    0|0
  • Yüzme ve at

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 11 sene futbol ile uğraştım ; bir takımın alt yapısından amatör takımına kadar yükseldim , zira 3. ligden amatör kümeye kadar düşmüşlerdi ben büyüyene kadar ; 2005 yılında çanakkkale dardanele transfer olacak iken , böbreğimden rahatsız olduğumu öğrendim ve futbol kariyerim oracıkta son buldu :) artık sadece izlemekle yetiniyorum

0|1
    0|0
    • bende 7 sene lisanslı oynadım ve artık yönetilen değil yoneten olmanın zamanı geldi dedim :)
      geçmiş ve hakkınızda hayırlîsı olsun diyelim

• öyle demişken özlediğimi hissettim ya :D avrupa maçlarımıza verildiğini duyunca o maça kesin gözüyle bakardım :D

• ulkemizdende artîk Avrupadaki başarılarıyla övünülüp ileriki yıllarda òzlenecek hakemler çıkıyor ☺

• Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, PowerLift bide dövüş ama sokak dövüşü olacak öyle yok adam yere düştü ayrıl yok devam direk.

0|1
    0|0
  • Futbol oynamayı çok severim, amatör oynadım zaten ancak izlemesini sevmem.. Voleybol ve basket daha çok zevk veriyor izlerken.

0|1
    0|0
  • Yüzme box tekvando ve kick box

0|1
    0|0
  • Jimnastik ve Basketbol iyiyim

0|1
    0|0
  • Kick boks muay thai ve basketbol.

0|1
    0|0
  • futbol voleybol iyiyimdir ya.. ama bu sene tenis öğrencem belki bir şeyler olabilirr :D D

0|1
    0|0
  • Dag tirmanisi ve snowboard. Futbol basketbol pek sevmem

0|1
    0|0
  • kickbox & body building

0|1
    0|0
  • izlemek olarak futbol yapmak açısında yüzme gibisi yok :D

0|1
    0|0
  • Yüzme