Bu nasıl bir abla, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Bana çok tuhaf davranıyor. Kızıyla aramda 2 yaş fark var ama hemen hemen aynıyız, ben ondan hiçbir şeyimi esirgemem, kıyafetimi,ayakkabımı,paramı asla laf etmem. Ama ablam ona it bir seyi benim evimde görse hemen surat asıyor sonra da yeğenimi bize gönderip aldırıyor. bir defasında onların temizliğine yardıma gitmiştim,gecelere kadar iş yaptım ve üzerim ıslandı,yeğenim de bana çıtçıtlı body verdi hastalanmayım diye, ki o gün yemin ederim ilaçlarla duruyordum ayakta. ertesi gün içimde gördü o bodyi hemen laf etmiş. 2 gün önce ilk defa beraber dışarı çıktık 2 tl yol paramı verdi diye etmediği laf kalmadı. Allahtan beraber yediğimiz yemeğin parasını verdim ona.Şu sıralar çalışmıyorum ve hiç harçlığım olmuyor, Bugün annemlerden gizli evine temizliğe gidecektim. 15 tlye tüm camlarını silip,banyo,tuvalet ve mutfak fayanslarını temizleyecektim. Cumartesi günü ortanca ablama, bu büyük ablamın kocası götürdü bizi, Ablamla kocası da aynıdır, kocasına 15 tl para verdi, benden de 4 tl aldı ablam. araba da ben v ablamın çocukları da vardık. o araba benim için de gitmedi oraya. evine gitmeye, oturmaya çekiniyorum. Bu nasıl insan? ne yapmalıyım ben? :(
Güncellemeler
+1 yıl
cevaplar için teşekkürler. herkese +1
Bu nasıl bir abla, ne yapmalıyım?
15 Cevap