Kapat

Önümüzdeki 20 yıl içerisinde herhangi bir Türk takımı tekrar Uefa kupasını kaldıracak mı?

Önümüzdeki 20 yıl içerisinde herhangi bir Türk takımı tekrar Uefa kupasını kaldıracak mı?Önümüzdeki 20 yıl içerisinde herhangi  bir  Türk takımı tekrar Uefa kupasını kaldıracak mı ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Riva ve floryayi göz önüne alırsak Galatasaray kaldıracaktır

0|2
    0|1
    • Riva ve floryadan önce 500 milyon dolar gelecek dediler şimdi de 500 milyon tl ki bu para banka borclarini bile sıfırlamiyor ve gs çok kötü durumda su anda ilerde ne olacağı belli olmaz tabi.

• @theyshotus dolar o antlaşma detaylarını oku ben biliyorum detayları

• Öyleyse güzel olur tl ise zarardan baska birsey degildir bunlar da kandirilmis olurlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu kaliteyle bu hakemlerle bu yöneticilerle bu taraftar profiliyle hani çok büyük şans olmazsa hadi CL yi geçtim avrupa ligi bile çok zor. Evet zor ama imkansız değil ve yine bir Türk takımı bu kupayı kaldıracaksa bunun kuvvetle Galatasaray ihtimali olması düşünülen hissedilen bir gerçekleklik değeri taşıyor bence. Son olarak Türkiye'dir Galatasaray diyorum.

1|0
    0|0
  • Bu futbol anlayışı ve ekonomik dengelerle çok zor. Ama en mantıklı çıkış yolu altyapıların güçlendirilmesi ve futbolcu yetiştirme konusunda sağlıklı ve dünya ile paralel anlayışların geliştirilmesi...

0|0
    0|0
  • Uefa kupası bir ihtimal olabilir fakat şampiyonlar ligi 50 sene içinde bile zor

0|0
    0|2
  • bu gidişle zor kardeş, bırak kupa kaldırmayı gittikçe futboldan soğutuyolar

0|0
    0|0
  • Günümüzde uef kupasını kaldırmak çok zor değil. Zaten tüm uyduruk takımlar var..

0|0
    0|0
  • Çeyrek final, yari final bile büyük başarı

0|0
    0|0
Yükleniyor...