Siz olsanız ne yaparsınız ? lütfen düzgün cevap verecekler yazsın...

merhaba arkadaşlar 2 yıllık evliyim eşim kapalı (zamanın tabiri ile modern kapalı) 2 senedir tatile çıktığımızda denizde bikini giyip akşamları falan mini giymek istiyor bende merakı kalmasın diye birşey demiyorum. gerçekten yüzü fiziği çok güzel bir eşim var ne giyse yakışıyor o halde görmek benimde hoşuma gidiyor ama doğrumu yapıyorum yanlışmı bilemedim.

Güncellemeler:
neden önyargılı davranıyorsunuz yaa :((

büyüdüğümüz şehir anadolunun küçük bir ilçesi hatta köy gibi desek yeri yani. eşiminde buradaki çoğu kız gibi mahalle baskısı yüzünden kapalı olduğunu biliyorum. kapalı dediysem yobaz olarak algılamayın lütfen gayet modern laik cumhuriyetçi bir eşim var.

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• duyduğuma ve birkaç kapalı arkadaşımdan gördüğüme göre içi giyim fantezi giyim gibi konularda falan kapalı kızlar açıklara göre daha uçuklar. ben mesela bir arkadaşımda gördüm benim o kadar tangam bikinim mini elbisem yokken kadında sürüyle vardı sordum oda tatillerde giyiyorum demişti. konuştuklarımız falan bir duysanız ağzınız açık kalır. ama buralarda bir görseniz kapalı muhafazakar bir ev hanımı. asla tahmin edemezsiniz öyle olduğunu. saygı duydum bu durumuna hatta kıskandım bile diyebilirim yani :) tercih meselesi kimsenin hayatına karışmak kimseye düşmez siz mutlu iseniz gerisini boşverin derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ikinizin için de sorun değilse istediğiniz gibi devam edin. ben de tatillerde daha rahat giyinirim, yerine göre de normali bu. plajda, otelde giydiğin şeyleri iş yerinde giyemezsin. eşine baskı yapmaman güzel bir şey. ikinizin arasındaki mesele.

0|0
    0|0
  • bence cok yanlıs yapıysn.ozaman söyle acılsın böyle kapanmak olmaz

1|0
    0|0
  • sanki plajda Allah yok .

1|0
    0|0
  • utansın halinden kapalı bir insanın denizmiş tatilmiş ne işi olur o başına taktığı bir ersarbtan utansın eger allah için kapanmış olsaydı bikini filan aklının ucundan bile gecmezdi yazık..

1|0
    1|1
  • söyle tkmasn o zaman snde msade edysn açsın oda rahatlasn snde gönlnde yoksa eşinn iş olsn dyeee hani gerek yok ( acık olmama ragmen yormum bu ama karnn içnde yok hç bir sevabıda yok ...

0|0
    0|0
  • ona açık denmez.

0|0
    0|0
  • ya tamamen acılsın ya da kapansın o ne oyle

0|0
    0|0
  • kapanmak aıle zoruyla olmaz Allah için olur oyleyse açılsın kapalılıgı rezıl etmesın önyargı değil bu doğru olan dinimizi mahvetmeyin bu şekilde laf size değil dine geliyor çünkü

0|0
    0|0
  • o zaman açılsın... öyle örtünmenin bir anlamı yok...

0|0
    0|0
  • Eşin kapalı değil..

0|0
    0|0
  • saçma ve gerçekten ne yapcağnınzı şaşırmsısınz siz ya öyle ya da böyle ben anlamdım ki

0|0
    0|0
  • allahımı kandırıyosunuz !

0|0
    0|0
  • zorla kapatırsanız böyle olur sızım isredigimizo yapmaya mecbur değil.

Eminim izin versen tamamen açılmak ister bence engelleme

1|0
    0|0
  • senin bşy yapmana gerek yok eşinin seçimi. ama ya kapalı ya açık olsun.

0|0
    1|0
  • bence daha iyi bir yandan niye diye sorarsan.. denizde kapali bayanlar cok daha fazla ilgi cekiyor... hasema ile denize girenlere daha fazla insan bakiyor ama böyle daha az dikkat ceker bence... ama allah katinda bilemicem belki dogru olmaz

0|0
    0|0
  • Nasıl bir kapalılıktır bu anlamadım. Madem kapalı tam kapalı olsun denize girecekse kapalılar için uygun kıyafetler de var onlarla girsin. ama denizde açık sokakta kapalı olunca ne anlamı var? orda seni yarı çıplak görenler erkek değil mi veya haram değil mi? Anladığım kadarıyla eşinin açık olması hoşuna gidiyor. madem öyle söyle tamamen açılsın en azından bu şekilde daha çok günaha girmemiş olur. Veya kapalıları bu şekilde görmek isteyen din düşmanlarına malzeme vermemiş olur.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tutarsızlık gördüm. Ya açılsın ya kapansın. Bence Kendi isteğiyle değil din daha çok öyle istediği kuralı olduğu için kapanmış. Bence dışarıda etekle bikiniyle dolaşmasına izin verse evde sana nasıl isterse öyle giyinip gözüksün %50 %50 olmaz. Kesin %100 bir taraf seçsin yada.

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğine ne güzel görünmesinde sakınca yoktur yanlış değildir fakat başka kişilere haramdır.Dinde yazılan.

0|0
    0|0
  • eşin pekte kapalı olmak istemiyor galiba! o zaman olmasın yani kimse zorlayamaz ki ama böyle arada kalmasın bence en kötüsü bu

0|0
    0|0
  • valla modern tesettürlüymüşsünüz.

bide utanmadan inancımız engelleniyor,

başörtüsünü engellerler dersiniz aglarsınız

nasıl inancınız var lan sizin

bide dindarım derler tam kaypak zihniyet

0|0
    0|1
Yükleniyor...