Kapat

10 kilo fazlam var nasıl vericem?

10 kilo fazlam var ekmeği azalttım şeker kola vs kullanmıyorum malum havalar soguk yuruyemiyorum evde nasıl vericem

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi

gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey

yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun

oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı

kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın

olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca

kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeme koş.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• Aslında bu havalardada yürüyüş iyi oluyo sadece dikkat edeceksin sıkı giyineceksin eve geldiğindede sıcak duşunu alacaksın. Kalori hesabı yapabilirsin günlük 1200-1500 kcal arası beslen bunun yanında yürüyüş spor ve bol su iç 10kg birşey değil veririsin.

0|0
    0|0
  • yemek yemeden spor yapmadan rahatlıkla 10 kilo verirsin

1|0
    0|0
  • Ekmeği azaltma bırak hatta unlu herşeyi bırak şeker de yok tuz çok az 30 kiloya 1 litre su pazartesi çarşamba cuma yarımşar saat ip atla fazla yağlı da yeme ip atlamadan önce 1 kupa şekersiz kahve

0|0
    0|0
  • Spor kilo vermede etkendir. Ama kalori hesabı yapmak spordan daha önemlidir yemeği kısarsan garanti kilo verirsin ( Spor yapmasan bile ) ama spor yaparak daha rahat ve hızlı sonuç alırsın...

0|0
    0|0
  • her günaynı srular. geçmişebaksanız zaten görürsünüz yahu. her gün en az 5 defa soruluyor bu. fitness yap ablacım

0|0
    0|0
    • soru sorma platformu değilmi burası

• öyle de her gün olunca saçma oluyor işte. hani tembellik oluyor. belli aralıklarla sorulsa anlayabilirim de her gün aynı

• ben denk gelmedigim icin sordum

• Ekmeği azaltman ve şeker vs kullanmaman iyi. Abur cubur da yeme Akşam en geç 6 da yemek ye sonrasında hiç bir şey yeme. Bol bol yürü veyahut spor salonuna git.

0|0
    0|0
  • Spor ve diyet

0|0
    0|0
  • seks yaparak en iyi yontem

0|0
    0|0
    • boş yapma

• Boş yapacak yaşta değilim 24 yaşındayım ben seks yaparak bı ilişkide kıza 1 kilo verdirdim su ter içindeydik kime sorarsan sor en iyi kilo verme sextir

• Spor şart.

0|0
    0|0
  • az düzenli ye çok koş :D

0|0
    0|0
  • nasılsinki

0|0
    0|0
  • Kolay bir yolu var

0|0
    0|0
  • by fitness :D

0|0
    0|0
  • Sabahlari yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Evde vermen çok zor.. Bir spor salonuna yazılmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • koş koş koş

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun

0|0
    0|0
    • kadınların kilosu sorulmaz 😂

• Kilolu kadın seviyorum.. onun için sordum.. kilolu kadın seven benide unutmayın o zamn emi..

• evin içinde ne yapıyorsan dolaşarak yap

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...