Kaslarım Çokmu Fazla Sizce (Resimli)?

Kaslarım Çokmu Fazla Sizce (Resimli)?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hocam spor yapan insan sağlıklıdır, disiplinlidir, ahlaklıdır, bence bırakma ama şu da var ki hayatta her şeyin fazlası zarar biraz incelsen daha iyi olabilir ayrıca bu kadar çok kas kütlesine kan pompalayan kalbinde daha rahat eder fakat dediğim gibi burada yılların emeği var belli iyi antremanlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 13

• saygılar abi

0|1
    0|0
  • İnik halini at birde.. Şişik hali değil'mi bu illaki öyledir , dışar'da iken iniyor insanlar seni bukadar şişik görmüyor sonuçta , iyidir bence

0|1
    0|0
  • Eğer bbu sensen bu vucudu yapmak için çok ciddi zaman ve ecı çektiğin kesin ama benim kişisel fikrim abartı olmuş

0|1
    0|0
  • Superrr knk

0|1
    0|0
  • Bence iyi

0|1
    0|0
  • hedefimin temsilisin 😄

0|1
    0|0
  • Ayari kaçmış bence biraz

0|1
    0|0
    • ben pek farkında olamıyorum haklısın

• bir süre ara vermelisin bence ve sabit bu bedene düşüp sürekli aynı ağırlıkları çalışıp aynı formda kalmalisin sen daha iyi bilirsin tabi bu benim düşüncem sadece

• pek mümkün olmuyor salona girince aynı şiddette spor yapma isteği oluşuyor

• en az 3 yıllık çalışma vardır bunda

0|1
    0|0
  • bufalo gibisin abi aynı bu nasıl vücut 😱

0|1
    0|1
  • Aşırı abartılı.

0|1
    0|0
  • Biraz fazla olmus ama kas sonucta yani her turlu isini gorur. Senin sorunun goruntun degil, sevgilim yok diye kendini acindirip ayni baslik altinda her kiza kendini pazarlaman. Bu kadar kasla bu dusuk ozguvenin sebebini anlamak guc. Yasin da bir hayli buyuk. Coluk cocuga karisacak yastasin ama hala sevgili derdindesin. Daha olgun davranirsan eminim ki kaslarin cok kiz cekecektir. Daha fazla abartma ama su anki hali bile cok abarti.

0|0
    0|0
    • hayır ilgisi yok kimseye acındırmak gibi bir durumum yok burada yazılanlarıda ciddiye almıyorum zaten ki makara olsun zaman gecsin benim için.. şu an şirketteyım işim olmadıgı zamanlar buraya girip zaman öldürüyorum okadar

• haklısın kardeşim çok teşekkür ederim :)

• Ne demek, iyi calismalar :)

• sen bu musun? ilaç kullanamadım ki neden kötü olsun ki diyorsun spor anlayışına bak sanki protein tozu içince kendiliğinden oluyor kas.. sporu bıraktığın anda davul gibi oluyorsun

0|0
    0|1
    • evet benim fotoğrfta ki.. ilaç demek steroid demektir protein tozuyla ne ilgisi var

• aygır gibisin abi

0|1
    0|0
Yükleniyor...