Kapat

Ayrılık sonrası kızın mutlu oldugunu görmeniz zorunuza gider mi?

SAÇMa sapan yorum yapacaklar ellerını yıormasınlar eksiyi basarımm. Erkek milleti çekemez derler doğru mu? Yani mesela facebookta ekli olmasanız bile mutlu oldugunu gördüğünüzde ne düşünürsünüz? yoksa gizlilik ayarlarını sadece arkadaslarım mı yapmalyıım?

Güncellemeler:
Kapattım herşeyimi. görmeyi haketseydi gitmezdi, yanıbasımda olurdu..

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarım yap açık yapma bence

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• ben şimdiye kadar hiç böyle bir şey hissetmedim. ayrıldıktan sonra mutlu olması onun için iyi olur ama beni etkilemez. ne üzülürüm ne de mutlu oldu diye sevinirim. açıkçası eski sevgilim şimdi ne yapıyor diye merak bile etmem. zaten mutlu olsun, benden ayrıldı diye niye bundan sonra mutsuz olsun ki? o da mutlu olsun, ben de mutlu olayım :)

1|0
    0|0
  • zoruna gider tabi ama merak etme oda hemen birini bulur ya da sana kendini mutlu gösterir şuan soğuk savaş dönemindesiniz her yol mübah elinden geleni yap oda yapacak çünkü. siz kızları biliyoruz biz erkeklerde böyleyiz işte naparsın bu kendi cinslerini satanlarada ayar oluyom doğrusunu konuşsanıza kızlar hep birbirini savunur bize karşı bizde savunalım satmayalım sadece doğruyu konuşalım yeter

0|0
    0|0
  • ayrılığa dek ve ayrılık içinde ayrılık sonrasında edilen o kadar laf sonrası onunla bununla mutlu olması gücüne gider doğal olarak:)

Cut.

1|0
    0|0
  • ben acı çekerken onun mutlu olması zoruma gider

2|0
    0|0
  • bence herkese acık yapma bu senın ozelın ya da arkdaslarımın arkdsları yap derım bırak gorsun garıban artık tren kactı ne faydakı ... vallaha eğeer benı canerımden vurmussa zoruma gıtmes ama sacma sapan bır sebebten ayrılmıssa zoruma gıder hatta arada bır profılene bakarım :(

0|0
    0|0
    • kendi ayrıldı

• zaman bayaa gecmıs ama kendını yıpratmamalısın bu kadar bu hayat yalnız cekılmez bılıysunnn

kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzg�rların seni ona kavuştursun...

• amin..

• Doğru olabilir bu tespit.Onun için eğer bir sevgilim olsaydı ve ayrılmış olsaydım facebook gibi sosyal ağalarda engellerdim.Ne mutlu olduğunu görürdüm,ne üzüldüğünü en kesin yöntem :D

0|0
    0|0
  • Yani

0|0
    0|0
  • ben ayrılıpta mutlu olduğunu görürsem hiç bişey hissetmem çekememek yok bende :) ama sanırım ayrıldığım kişiyi seviyorsam ozaman üzülebilirim :(

0|0
    0|0
  • mutsuzsam zoruma gider

mutluysam takmam

0|0
    0|0
  • bilakis mutluluk kaynağıdır, kız kendi başına mutluysa yakanı bırakacak demektir...

0|0
    0|0
  • Erkek cekemez değil daha gururludur buda onu rahat bırakmaz

0|0
    0|0
  • gider heralde

0|0
    0|0
  • hemde çokk gider

0|0
    0|0
  • ÇÜK ümü yesin weqwrqw qw :D

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birak catlasin :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlarım yapma bence bırak görsün kıskansın :D

0|0
    0|0
  • yapma kız gömrsun çatlasın bende yapıcam iyifikir. 9 hatta güzle resimler koy arkadaşlarınla gittigin

0|0
    0|0
    • bütün resimlerim herkese açık. ama hayatımın herşeyini bilirse iyi olmaz sanki he? kapatsam merak etmezmi?

• herkese acık suanda resımlrım falan...

• iyi etmişin aferın doğru olan bu

Yükleniyor...