CLENBUTEROL Kullanan var mı?

Dediğim gibi clenbuterol kullanan varmı? Bildiğiniz üzere işte astım ilacı yağ yakıyo steroid falan fistan pek yağlı değilim ama six pack yerine four packımız var :D Bende satın alıp kullanmadan önce soruyum dedim işe yaradı mı yan etkileri neler?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• l carnitin var onu da araştır bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne malı olduğu önemli. Alpha, balkan, leon vs. kalite farkları var aralarında. Bide yağ yakmak için steroid kullanmanı tavsiye etmem hele ki clenbuterol hiç etmem kemik kırılma riskini filan arttırıyor kalp krizi vs. bildiğin şeyler zaten. Bide kürü nasıl uygulayacağın önemli kür sonu tedavisi filan var iğneleri düzenli olarak her türlü uygulaman lazım. Ayrıca kür esnasında karaciğer koruma hapı da almalısın.
    Doğru pct şart ve bunun içinde uzman kişilerden destek Pregnyl ve Nolvadex gibi mesela.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ventolin kullanın clenbuterol'e göre daha hafif daha az yan etkilidir zaten alacağınız clenbuterol'un sahte olma ihtimalide yüzde 70 dir. Hem orijinal eczane malıdır ventolin hemde 100 tablet 10 tl gibidir. Satıcıları umursamayın

0|0
    0|0
    • balkan pharma alpha pharma alırsan sorun olmaz bunlar da eczane ürünüdür.

• Evet en son kız arkadaşıma kullandırmıştım. en iyi yağ yakıcılardandır 👍

0|0
    0|0
  • kesin kararlı mısın bu konuda? geri dönüşü olmayabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...