Karın kaslarım ağrıyor spora devam etmeli miyim?

pazar günü spora başladım sanırım biraz fazla mekik çekmişim karın kaslarım çok ağrıyor bunu aldırmayıp spora devam mı etmiliyim yoksa ağrı geçene kadar bırakmalımıyım

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• zorlamadan yapabilirsin ama ben sırt üstü yatıp ayaklarını 10 cm. kaldırıp beklemeni öneririrm.

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Halk arasında hamlama veya çiğlik denilen olay gerçekleşmiş.Alışkın olmadığından kasların ani çalışmalara reaksiyon gösterdi.Spordan hemen sonra terin soğumadan sıcak duş almaya çalış ağrı oluşmasını engeller.Bedenin alışınca ağrı oluşmayacaktır.

0|0
    0|0
  • gecene kadar bekle kaslar dinlendigi zaman artar o agrının sebebide laktik asit birikmesi kaslarında bir kac güne gecer

0|0
    0|0
  • spor osnrası dinlen ve beslenmeni eksik etme gün aşırı çalış fazla yüklenme sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Devam et geçer.

0|0
    0|0
  • Hamlamışsın hatun ağrılar onun göstergesi , 1 gün ara ver daha sonra düşük miktardan ileriye doğru arttırarak devam et kasların yumuşayıp sıklaşacaktır

0|0
    0|0
  • 1 gün çalış 1 gün dinlen bide 5 dk spor yapıcaksan 10 dk ısın (Mecazen) ve Nefes kontrolü çok onemli . Benim ilkelerim bunlar bence buna göre çalış ve ilk çalıştığında olur öyle sonra vucut açılır . :)

0|0
    0|0
  • Karın kaslarının ağrıması sonuç aldığını gösterir. Sakın bırakma sporu ama tempoyu biraz düşür. Mekik sayısını azalt ama devam et yapmaya. Bir süre sonra bu ağrılar geçecek o zaman sayıyı arttırırsın.

0|0
    0|0
  • kaslarını ısındırıyorsun işte devam.

0|0
    0|0
  • kaç mekik çektiğini söyleyebilirmisin...

0|0
    0|0
    • 50 küsür falan daha önce pek sporla alakam yoktu

• sporla aran yoksa yüksek bir miktarda başlamışsın ..vücudun az olan miktara alışsın sonra artır..ben 75 tane yaparken artırı artıra 500 ze çıkartım

• hamlasmissin hiç durma devam :)

0|0
    0|0
  • spora devam spor bittikten sonra soğuma hareketleri ve ağrıyan yer soğuk su

0|0
    0|0
  • Devam et.

0|0
    0|0
  • pes etme spora devam

0|0
    0|0
  • tabikide mekik çekme geçene kadar spora devam ama pes etmek yok !

0|0
    0|0
  • devam et gelişme var demek ki kaslar gelişiyor

0|0
    0|0
  • Karın kasları kendini çabuk toparlar. Ağrıların geçmeden karın kaslarını çalıştırma.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş devam et. o ağırılar hamladığının göstergesi ve artık karın kasların çalışmaya başladı:)

0|0
    0|0
  • ilk 1 hafta 10 gün ağrır.Hamlıktan o.

0|0
    0|0
  • Flört derken? Sporla ilişki halinde misin?

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• devam et. benim agrim yeni gecti ve bu sure icinde hic birakmadim.

0|0
    0|0
  • Devam et...

0|0
    0|0
  • mola vererek et tabiki belli bir süre sonra ne kdar çeksende sorun olmuyor :D

0|0
    0|0
  • ilk hafta ağrıması normal. 2 gün spora git 1 gün dinlen

0|0
    0|0
  • Biraz dinlen ondan sonra tekrar başlarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...