Kapat

Super ligin En Iyi Kanat Oyuncuları Kimlerdir?

Bence Bruma Qauresma ama Lenste iyi

Güncellemeler:
Ligde quaresma dan çok daha iyi yabanci iyi oyuncular var Rvp gibi sneijder gibi bunu bilmeyenlerle futbol tartisilmaz

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Şampiyonlar liginde 3 gol atıp 2 asist yapan Ve Portekiz'in Avrupa Şampiyonluğunda çok büyük katkı sağlayan Quaresma diyorum..

http://i.hizliresim.com/vXabm6.gif

0|1
    0|2
    • Şampiyonlar ligi diyince aklima Sneijder Drogba Burak geldi eyy gidi be ne gunlerdi Burak ligde gol kralligina ambargo koyduktan sonra bide Şampiyonlar Ligi'nde Ronaldoyla gol kralliginda yarisiyodu yolu açık olsun Kralin

• Sakin olmasi gereken sensin bence 😀Ben burda Beşiktaşi kotuleyen ya da Bjknin oyuncusunu kotuleyen bir soylemde bulunmadim
      Sadece eski gunlerin özlemine dikkat çektim. Ama sen bunun karşılığında çok anlamsiz bir

• Foto attin

En İyi Erkek Görüşü

• Her sene q7 ile birileri kıyaslanır , geçen sene de nani iyi diyenler vardı sonucu gördük
    Lens güçtür. Bruma hız , Quaresma ise teknik.

Quaresma ne yaptı ki diyenler euro 2016 yi açıp izlesin , portekizin eleme maçlarını izlesin , geçen sezon Beşiktaş in maçlarını izlesin. Ayni senede hem lig şampiyonluğunun hem de Avrupa şampiyonasınin kupasını kaldırırken kilit isim oldu
    Eskiden çok başına buyruktu, yaşının verdiği olgunluk ile mental olarak kendine geldiği için hem şovunu hem skora katkı sağlıyor hem de savunmasına yardim ediyor
    3 u de iyi futbolcular fakat Quaresma ise bir fenomen, trivela / rabona ustası, dünyanın gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcularından ve portekizin unutulmayacak sembol oyuncularından biri.

1|0
    0|1
    • Bruma daha 22 yasinda. Ve şu anda piyayasi çok yuksek mesala Türkiyede en çok para edecek oyuncu Brumadir su anda. Q7 iyi oyuncu ama Şenol Güneşle calisana kadar disiplin ve istikrar sorunu vardi yani 2 mac oynar 5 mac oynamazdi sorumsuzdu. Ama 1 senede düzeldi baya ama bana sorsan q7 eskisi kadar iyi calim atamiyor rahat adam gecemiyor. Çünkü 33 yasinda kanat oyunculari için yas cok onemli

• Şu andaki istatislikler super ligde en çok çalım atan oyuncunun Bruma olduğu yönünde hatta avrupada birçok ismi bile sollamis. q7 iyi oyuncu ama mesala bir Gomez kadar katkı saglamadi bence Bjkye

• Gomez santrafor , q7 açık tabi ki ayni istatistiğe sahip olmaz. Bruma da Drogba kadar katkı sağlamadı ona bakarsan aynı mantık. Sen taraflı olarak bruma dersin ama buna inanmayacak olmalısın ki ancak gizlenerek bu cevabi verebiliyorsun. Gizlilerle pek tartışılmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• Bruma ve Quaresma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 3 ü de takımlarına katkı yapan oyuncular 3' ü da kaliteli oyuncular kuşkusuz ama ben Lens diyeceğim top ayağına yakışıyor adamın, rakibini oyundan düşürmesi, oyuna ritim kazandırması, oyunu genel olarak iyi okuyabilimesi, paslardaki isabet oranı, takımı için motivasyon kaynağı olması ve en seyredene oyunuyla seyir zevki vermesi ve takımına direk katkısı güzel, tahminime göre 2. yarı daha çok insiyatif alacaktır...

0|0
    0|0
    • Lenste oyun zekasi yuksek. Mesala Bruma cok daha yetenekli ama nerde pas atip sut çekecegini hala pek bilmiyor ama lens o isi cok iyi biliyor en büyük artisi bu bence. Turkiyede oyun zekasi en yuksek oyuncu once sneijder sonra lens derim

• Lens

0|0
    0|0
Yükleniyor...