Kapat

Spora başlamadan zayıflamam gerekir mi?

Selam.
Ben spor yapmaya karar verdim. Gećen gün yeme alışkanlığımıda değiştirdim. Çünkü 15 kg vermek istiyorum. Uzun boylu aşkirı bir kilom yok (ama zayıflamam lazim) hem sağlık hem görünüş (ve bazı özel sebeblerde var.
Spora başlamadan zayıflamam gerekir mi?

Sunun gibi programlar kullanmaya karar verdim hem ders çalıştığımdan fazla vaktimi de almaz ama korkum su...
Yağlar kasa dönüşür mü?
Hemen bu gün başlıyacağım. Ne gibi durumlarda yağlar kasa dönüşüyor. Bilgilendirir misiniz beni?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun
    oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı
    kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın
    olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca
    kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Zayıflaman gerekmiyor ve yağ kasa dönüşmez, sadece yağ erir kas gözükür, yağ kasın önünde durur çünkü. Kas ayrı yağ ayrı. Yani senin yediğin etler kas, yanında da yağlar var. Bu yağların kasa dönüşebilceğini düşünüyon mu

0|0
    0|0
    • Kuzenim ve bir arkadasima o şekilde olmuştu. O yuzden endişelendim. (Bir de pp de ki animenin adı ne?)

• shingeki no kyojin veya diğer adıyla attack on titan karakter de levi

• Ayrıca kuzenn zayıflayınca kası gözükmeye başlamıştır. Yağ kasa dönüştüğünden değil. Bu konu için cenk usta var onu dinle derim youtubeda. Cenk yağ kasa dönüşür mü yaz

• Yaglar kasa donusur diye bir olay yok.

0|0
    0|0
  • Spora başlayınca eğitmenin sana beslenme programı verecektir zaten zayiflaman icin

0|0
    0|0
    • Salona gitmiyorum. Gidecek vaktim yok sabahtan aksama kadar okulda geri kalaninada sinava hazirlaniyorum. Ekstra bir yatim saat falan ayircam bunun icin sadece

• Sporla alakalı programlar var olay store bakabilirsiniz o programlarda beslenme şekli dekan vardir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...