Özel hayata bakışım sevgiler sahte cinsellik ön planda güvencim inancım kalmadı siz peki nasıl bakıyosunuz?

evet özel hayata bakışım sevgiler sahte cinsellık ıcın karşısındaki ,ınsanın duygularıyla oynayıp kendıne zıhh olarak kullnıp asıl maksadını gizliyen insanlarla dolu die düşünüyorum, coqunun derdi yatak olmuş insan bilemıyorum hangı masatta oldugunu hoşlanmasa bıle ya dalgasınada olsa : ) takılan ınsanlar avr dertlerı kullnmk vede cınsellık güvencım yok ınancım yok artık sevgı asşk meşk bunlar sakız oldu basit insanların aqzında duygularıyla oynaya bılıyor vede sevıyorum ayaklarıyla gele bılıyor neden ınsanlar nıyetıyle glmıyor : )anlmıyorum ortam bozuldu sız neler dusnuyosunuz kımseyı sevemez olduk: )

Güncellemeler:
teşekkürederım olumlu vede olumsuz yorumlarınız için görüşlerınıze saygı duyuyorum..

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet, çok ağır duygular çok basit insanların ağzına sakız olmuş durumda fakat bu o ağır ve güzel duyguları taşıyabilecek insanlar kalmadı demek değildir :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her şey olması gerektiği gibi. Cinsellik ön plandaymış, yok nerde olacaktı. Ya siz kızlar hem erkeklerden daha çok zevk alıyorsunuz hem de kötü birşeymiş gibi düşünüyorsunuz. Sevişin kızım sevişin ki saygınız olsun.

0|0
    3|1
    • :D :D hey allahım

• Neeee...? Haksızsam haksızsın de ki, ben de kendimi Haklı çıkarıp, haksızlığa uğramamış Hakkaniyetimle kalayım ( Hak hukuk birbirine girdi vala, hıh çöz bakem.. :-)))))

• Bu yaş aralığında, bu soruyu sorabiliyor ve bu yorumları yapıyorsan. Neler yaşadığını tahmin bile etmek istemiyorum. Kaç yaşında ilişki yaşamaya başladın, neler yaşadın da, hayat ile ilgili felsefi ama içi boş yorumlar yapabiliyorsun. Lütfen biraz dışarı çık, temiz hava al, beynine oksijen gitsin.

0|0
    2|1
    • 39 yaşında olman ınsanların yaşadıkları düşüncelerıne saygsızlık veyahut küçük görme gıbı hakkına sahıp bulmuyor ben 23 yaşındayım : ) ama ınan bana okadar hayal kırklıgı yaşadım kı hayatıma düzensız bır ılişkı veya sayısz kişilerı almadım tek bır kısı yıllarımı verdım bana en buyukk ıhanetı yaşattı tekrardan bırnı hayatıma alıyım dedım 4 gunde ne mal oldugu anlasıldı vede : ) tekmeyı bastım şimdii beni sorgulamadan once ınsanlarıı anlamaya dınlemeye calıs olurmu.. senınde kafan bassın

• Arkadaşım, ne yaşayadığın ya da yaşayacağın beni ilgilendirmez. Yazdığımı biraz yorumlayabilseydin, ne söylemek istediğimi anlardın. Ben sana hakaret etmedim, yargılamadım da, sorgulamadım da. Banane ne yaparsan yap, hayat senin hayatın. Ama 23 yaşında bir gencin, yaşadığı 3-5 ilişki yüzünden, hayat felsefesi yapması çok komik geliyor bana. Allah aşkına hayat ile ilgili ne biliyorsunuz ki ? Birini sevdim, aldattı, yıkıldım...vs vs ne kadar boş şeyler bunlar ya. Neyse beni ilgilendirmez haklısın.

• Özele gel yardımcı olayım...

0|0
    3|0
  • birkez sevdim diğerleri ile hep kendimi meşgul ediyorum tekrar sevemiyorum cünkü sevdiğim kisiyi hala seviyorum ama birlikte olmamızın bir anlamı yok olmakta istemiyorum ne yapmam gerek ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu dediklerin var ancak iyiler de var hala. Sayıları az olabilir ama umudunu kaybetme

1|1
    0|0
  • Ben hala cınsllge önem veriyorum :)

0|0
    0|0
    • saygı duyuyorum ama demek ıstedgım cinsellık ıcın duygularıyla oynayan ınsanalrda cok

• herksin öyle takıl böyle

1|0
    0|0
  • cinsellik de kaçınılmaz, bir ilişkninin devamında kendiliğinden geliyor zaten ama çok erken izin verme.ya tamamen karsındakinin ii niyetine sevgisine baglı aslında, tanımaya calıs.

0|0
    1|0
Yükleniyor...