Yeni sevgiliniz size eski sevgilisinin onu aldatışını ve yaşadıklarını anlatsa...

Merhabalar, sorumu genel olarak bayan arkadaşlara sormak istiyorum. Bir flört aşamasındasınız birbirinizi tanıma evresinin biraz daha ilerisi diyelim. Hani iş sadece ciddi olarak sevgili olma evresinde. Bu evrede erkek olan taraf size zamanında sevdiğini gerçekten sadakatli olduğunu ama sevgilisi tarafından aldatıldığını kandırıldığını anlatsa masum bir şekilde ve sadakate güvene çok önem verdiğini vurgulasa ne düşünürsünüz? Acır üzülür müsünüz yaşadıklarından dolayı yoksa nasıl bir sonuca varırsınız?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• üzülürüm tabi ama kendi adıma da bencilce umutlanabilirim ama şu açıdan: aldatılmann acısını yaşamış bir insan kolay kolay aldatmaz diye düşünrm.. bana bahsederse saygıyla dinlerm ama bir kere ve son kere bahseder kapatrm konuyu bidaha konuşmaya gerek yok dimi :)

0|0
    0|0
    • evet aldatmaz kendimden biliyorum ve o erkeğin güvenini kazanan bayan ki çok kolay olur emin olun o erkeğin prensesi olur :) yorumun için çok teşekkürler dostum çok anlamlıydı başıda sonuda

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşadıklarına üzüldüğü için bende üzülürüm tabi.. Sonuçta benden önce kalbi kırılmış kim bilir neler çekmiş bu günlere gelmiş.. Ama o kırık kalbi tamir etmekte bana düştüğü için onur duyarım, özen gösteririm onu kırmamaya.. Göz önünde bulundururum yani her sözünü, tekrar kırılmaması için elimden geleni yaparım mesela.

0|1
    0|0
    • helal olsun sana dostum, allah herkesin karşısına senin gibi birini çıkarır umarım

• teşekkür ederim görüşün için :) hayırlısı..

• şimdi işin yoksa bunun yerle bir olmuş guvenını kazanmaya calıs derım ıcımden.

herkes guven duymak,suphesız yasamak ıster ama bu konuda kalbı kırık bır ınsanın guvenını kazanmak cok sancılı oluyor.eskı sevgılının yaptıkları bızım basımıza patlıyor...

0|0
    0|0
  • Bana bunlari anlatma derim. Banane senin gecmisinde yedigin vurgunlardan.

0|1
    2|1
  • cok uzulurum

0|0
    0|0
  • üzülmem artık klasik bir durum oldgnu düşünmenin üzülmenin bir anlamı olmadgnı gecmişe takılı kalmaması gerektgnı söylerdm

0|0
    0|0
  • benden önce sevgilisi olduğu için her gün sorun çıkarırım

0|0
    0|0
  • birebir yaşamış biri olarak yanıtlayayım onun adına üzülürüm ve yara almış biri olarak kandırıldığı aldatıldığı için ilişkilere tedirgin yaklaşıyorsa sevmekten korkuyorsa bunun üstesinden gelmesi için elimden geleni yaparım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...