Hiç tanımadığınız bir erkek....

Kızlar hiç tanımadığınız düzgün giyimli bir erkek sokakta yürürken yanınıza gelerek çok güzel ve etkileyici bir kadın olduğunuzu söylese ve nazikçe fotoğrafınızı çekmek için izin istese, sizde onun kötü niyetli olmadığını anlasanız tepkiniz ne olur.

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu soruyu sormak şuradan aklıma geldi. İzmirde İnciraltında eşimle dolaşırken bir kız dikkatimizi geçti. İki kız arkadaş banklarda oturup mısır yiyorlardı. Kızım birisinin fiziği ve yüzü o kadar güzeldi ki gelen geçen bakmadan yapamıyordu. O sırada 40 yaşlarında bir adam yanlarına yaklaştı ve birşeyler söyledi. Kız oturduğu yerden kalktı ve denize arkasını dönerek adama poz verdi adam birkaç kare fotoğrafını çekti ve yanlarından ayrıldı. Kızlar o gidince gülüştüler. Bize tuhaf geldi.

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 3

• kötü niyetli olmadığını nasıl anlıcak çok mrk ettim böyle yıldırım hızında niyet analizi yapan bir yetenek türü var ise lütfen banada öğretin nolur nolur :D

1|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok.Yersin tepkiyi.

1|0
    0|0
  • İstiklal Caddesi'nde çektim. Gülüştük, konuştuk, fotoğrafı eposta ile attım kendisine. Çok beğendiğini söylemişti.

0|0
    1|0
Yükleniyor...