Ne yapacaksınız,mezara mı götüreceksiniz? :)

Sevgili gurular,xpert leveller,bakıyorum xperleriniz 10 bin 2o bin üzeri kıskanmamak mümkün değil...ne yapamayı düşünüyorsunuz ve nasıl kazandınız? :) (herkez para kazanmanın yollarını soruyor) paranız çok olursa ne yaparsınız kişiliğinizden ödün verirmisiniz gibi. bende 1 guru gördüm cevaplarına şaşırdım demek ilgisi yokmuş..( bu ara çok soruluyor)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• experleri harcasan da düşmüyor ki sadece harcama hakkını kaybediyorsun, 50 tl için her gün eziyet çekeceksek girmesek daha iyi,

ben başlarken haberim bile yoktu , eğlencesine burdayım, zaten çalışıyorum 50 tl olsa da olur olmasa da.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir zamanlar ben de guruydum xperime karşılık çek verdiler 106 ekran plazma tv alıp çektim gittim buralardan :))

1|0
    0|0
  • modlara bı baklava ısmarladım bir baktım hoop 9 leveldeyım

benim ikisperlerim senın olsun ayıp ediyosun yaw yonetım hemen havale ıslemlerıne basla benim xperlerı arkadasa gecın

1|0
    0|0
  • Parayı Bulursam Çok Pis Değişicem.

0|0
    0|0
  • moonlit ben xperlerımden verırım lazımsa gercı pek yok ama cok veren maldan az veren candan verırmıs en azından :))

0|0
    0|0
  • Ben bunu çok merak ediyordum :) sen sordun...hakikatten nereye varacak o işin sonu bende merak ediyorum. Yani tamam son level geldin, eee şimdi ne olacak ? :)) o hediyeleri falan alıp, kaldığın yerden devam mı edeceksin yani ? O zaman sonsuza kadar sürer gider bu böyle :)) Ne hediye biter, ne puan biter...bizde böyle Guru Guruya bakar dururuz :))

0|0
    0|0
  • para beni bozar:)

1|0
    0|0
  • Kefenin çürüdüğünde 1000 yıl daha uzatmak için 10bin xper vermen lazım , ondan biriktiriyorlar , hazırlık bnlar.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• torunlarıma bırakıcam.

2|2
    1|0
  • 1 yılda ister istemez kazanıyorsun puanı .

0|1
    0|0
  • beleş verdiler :)

1|0
    0|0
  • Fazla gelen varsa bize dağıtabilir değil mi moonlit'cim? :D

1|0
    0|0
  • bende anlamiyorum

ne yapacaksiniz sonuc ne isiniz gucunuz yok mu

0|0
    0|0
  • gurunun cevaplarına şaşırdım derken ne demek istedin anlamadım ?

0|0
    0|0
    • gurulara kişiliğiniz değiştimi diye soruyorlar bazen...ben de 1 bayan gördüm çok abes,uç ve etik olmayan cevaplar..en baştada öyle idi,sonrada aynı.demekki gurulukla igisi yokmuş,kişilikle ilgiliymiş bu mesajı iletmek istedim..geçenlerde de düzgün ve mantıklı cevap verenlerin guru oldğnu yazmışlar...millet neyin peşinde anlamadım? saçmalıyorlar bu tarz şeylerle..

• yooo öyle birşeye inanmıyorum cok haklısın guru oldu diye bilir kişimi yani sitede daha fazla vakit geçirmiş bir asosyal sadece.doğruda cevaplar mantıklıda yanlısta mantıksızda bunun garantisi yoktur kim ki o sıradan bir kul.uç cevaplardanda mantıklı cevaplardanda kişi meshuldur.guruların mantıklı cevap verdiğine kesinlikle katılmıyorum var mesela 1tanesi annem yaşında bir yas aralığı var nerdeyse sabahtan aksama kadar saçma sorulr saçma linkler saçma neşeli tripleri.eminim evde kalmış asosyaln biri

• evet 40 yaş üzeri bu durumları ben de görüyorum güzelim,bu kişilik meselesi..

Yükleniyor...