Bir erkek düşünün... ?

yakısıklı,fizigi ve kisiliği kusursuz,meslegi var,arabası var,sigara,içki yok,ama kız konusunda biraz kendine guvensiz bu erkek hakkında ne düsünürsünüz ? ne yapılabilir bu guvensizlik için ?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• öyle biriysen gel tanışalım çekinme :D

ya nedeni sosyal olmamaktan yalnış anlaşılmaktan insanları kırmamak için çabalıyan ve ortamlara girince hep susan tiplerdir yalnış bişey der miyim korkusu o, çok rahat insanlarla takılman lazım

0|0
    0|0
    • sosyal oldugumu sanıyorum.takıldıgım insanlar asırı derece rahat insanlar.sırf bu yuzden içki içmistim ise yaramıstı cok rahat konusuyodum yani beynim uyusmustu.arkadas ortamında sorun yok.

• muhabbetini sevmiyorlardır ondan gidiyorrlar senden gerçekten etkilenen bir kız saçmalasanda gitmez

• bilmiyorum biseyler yapcam artık

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim böyle meziyetlerim olacak ve kendime güvensiz olacağım öyle mi? Heyyt ulan küçük dağları ben yarattım, var mı itirazı olan diye ortalarda nara atarım yeminle :D

0|0
    0|0
    • sadece kız konusunda böyle ama

• Hissettirmekle olmaz, gerçekten de rahat olmalısın.

• ben bana göre rahatım da baskasının gozünde nasıl gorünüyorum o onemli

• Küçükken kötü şeyler yaşamış :D ya da tatlı ve aile terbiyesi görmüş

0|1
    0|0
    • herkes kötü seyler yasamıstır ama bu top ve insaat olayı degıl :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ah be arkadaşım:) sana http://www.youtube.com/watch?v=xYRpF8m6oTU bu şarkıyı göndereyim en iyisi.) ayrıca seninle bu konuyu ayrıntılı konuşmak isterim. Bu yollardan geçip evrimi kanıtlayan birisi olarak:)

0|0
    0|0
    • konuşalım yardımın gerekli :)

• ekledim

• şarkı tam olmuş :D

Yükleniyor...