Yeni aldığım ayakkabı ayağımın arkasını yara etti yardım .

Arkadaşlar lacivert iskarpin almıştım 1 hafta önce giymiyodum bugün giydim işte eve geldim şimdi gelene kadar öldüm ayakkabının arka tarafından vurdu 2 ayağımın arkasıda yara olmuş . bir daha giyebileceğimi sanmıyorum yaralar kanıyor Şu an . Ne yapabilirim ben bu ayakkabının arkasına ? Bugün giymem gerek . Yaraları bir şekilde halletsemde yine vuracak .Zamanla yumuşar demeyin lütfen . Ayakkabıyı bileğimi iyi tutsun sarsılmasın diye aldım .

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• babetler benide hep vuruyor kesiyor ne yazık ki tek çözümüm yarabandı yapıştırmak ama içine bolca gazete kağıdı tıkıştırıpta bekleye bilirsin biraz açılıyor ozaman aykkabı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı şey bende de olmuştu aldıgım yere götürdüm arka tarafını yumuşattılar şuan çok rahat kullanıyorum.

1|1
    0|0
    • Yumuşatma işlemi nasıl işte evde yapıyor bazıları bez koyup küçük çekiçle vuruyorlar vs. vs.

• sende ne desk yok dyosn yara bandı peçete faln koy bu günlük idare edr bir şeklde

• Yarabandı koydumda yine aynı . Neyse işimi hallettim .

• watsons diye bir kozmetik ürünler satan bir mağza var

orada watson topuk arkası koruyucu bantlar satılıyor

yumuşak jel şeklinde ayakkabının arkaya vurmaması için ayakkabının arkasasına yapıştırıyorsun hem çıkmıyor kaymıyor hem de ayakkabı böylece vurmuyor

0|1
    0|0
  • yara bandı yapıstır pamuk koy

0|1
    0|0
  • Numarasını büyük alaydın keşke..

0|0
    0|0
    • Ayakkabı tam oldu yani ucu uzun olduğu için 1 numara büyük alsam çok büyük duracaktı .

Erkekler Ne Diyor 1

• Benimde kışlık botum ayağımı vuruyordu.Çift çorap giyince birşey olmuyordu.Ama ince çorap değil kalın çorap :A :D

0|1
    0|0
    • Ben kısa çorap giydim üstüne 1 tanede uzun çorap giydim kısa çorap bileği tutan çorap olmasına rağmen yara etti .

• Köşkere giderken terlik giy demek istedim yani mutlaka ona göre bir tampon bulursun hoca ama ayakkabıyı aldığın yere götürmen daha iyi olur herhalde

• Anladım .

Yükleniyor...