Hayatınızdan çıkardığınız kişi ya da kişileri neden tekrar hayatımıza sokma gereği duyarız?

:)) dönme artık geriye...

hayatınızdan çıkardığınız kişi ya da kişileri neden tekrar hayatımıza sokma gereği duyarız?...

Güncellemeler:
en basiti ks de bile sildiğiniz birini neden tekrar ekleme gereği duyarsınız?

0|0
33|44

En İyi Erkek Görüşü

• Pisikolojik bir durum bence. insan her zaman arkadasına bakar geride neler oluyor acaba der. Bu meraktanda olabilir hasrettende. ama önemli olan geriyi geride bırakıp yoluna hep ileriye gitmek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• iki dudağın kapandığı zaman anı yaşamayı bırakırsın, geleceği de bilemediğine ve de ona güvenmediğine göre, yaşanacak tek yer kalıyor o da geçmiş... senin arkamda bıraktığım dediğin bir çok şey aslında yanında aslında aklında! ama bunu kendine itiraf edemiyorsun işte...

0|0
    0|0
  • Özlemişsindir. Ama olmadı diye üzüldüğün şeye gün gelir olmadı diye dua edersin diye söz var örnek ben. Hiç görmek duymak bilmek karsılasmak konusmak bakısmak dövüsmek kavga etmek hiç bir sekilde hic bir iletişim içerisinde bulunmak istemem . Oldu ki karsılastım mı hiç görmezden gelir yoluma devam ederim zaten çogu kez tanımam bile aradan günler geçtikden sonra derin derin düşünürsem tanırım 1-2 saat düsünür sallar devam ederim :D eğer hayatımdan sutlandıysa geride kalmaya mahkumdur. Br nedenden ötürü şutlanmıstır büyük yanlıs yapmıstır vs.

0|0
    0|0
  • Boş ver Dönsün.

0|0
    0|0
  • hayır tabikide.giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir. canım :)

1|0
    0|0
  • Hayatta ortak yalnızlıkların bir yalnızlıkta buluşması ile sevgili dost arkadaş olunur. Sonra herkes kendi yalnızlığını özler sonra eski ortak yalnızlığı bu böyle sürüp gider

0|0
    0|0
  • sildiğimi eklemiyorum da ayrıldığım kızlarla bazen birlikte olmak için tekrar görüşebiliyorum

birlikte olduktan sonra tekrar irtibatı koparıyoruz kendileriyle

0|0
    0|0
  • demek ki silinmemiş

silme nedenin ona ihtiyaç duyduğun ya da onda bulduğun şey değil

uzun uzadıya yazmaya gerek yok olay bu

0|0
    0|0
  • kendimize güvensizsek yaparız, yeni birşeylerden korktuğumuz zaman olur bence

0|0
    0|0
  • valla beni kimse sıkmadı boğmadı sürece kimseyi hayatımdan çıkarmam zaten alayınınn amk ben kendi hayatımdan mensubum ben giricem ben hesap vericem

0|0
    0|0
  • bunu genellikle başka birilerini bulamadığımız için yaparız, o boşluğu kapatmak açısından

1|0
    0|0
  • kalp onu seviyordur

0|0
    0|0
  • duygusal boşluk özlem o güzel günlere geri dönebilme umudu ama ne yazık ki bir kere biterse biter bunu anlamak içinde mantıkla bakmamız gerekir ki sanırım duyguların olduğu yerde mantıkla bakmak zor oluyor...

0|0
    0|0
  • Merhaba genç

Yok öyle bir şey yapmıyorum

Giden gittiği an bitmiştir

Geri dönülmez bu yollar

Yalama taşı gibi git gel git gel

Yok öyle

0|0
    0|0
  • zorla geliyorlar tersleyemiyorum hayır da diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • özleriz çünkü, ve kaliteli bir insanı asla silmem

0|0
    0|0
  • Genelde Yalnız Kalma Korkusu Yada Özlem'in Getiri Duygusu Yeniden Beraberliklerin Başlangıcı Oluyor Ama Genelde Hep Yanılgı İle Karışılaşıyoruz Yani Hayatımızdan Cıkardıgığımızı ikinci Bi Kez Geri Dönemesine İzin Vermememiz Gerek Diye Düşünüyorum :))

0|0
    0|0
  • Alıştığın kişi ile tekrar geçinmek daha kolaydır. Huyunu suyunu bildiği için yeni bir aksiyona girmez.

0|0
    0|0
  • Daha iyisini bulursan adı sanı bile anılmaz...Bulunamıyor ise gelen gideni aratır..

0|0
    0|0
  • ben hayatim boyunca hayatimdan cikrttigim sildigim insani tekrar hayatima almam benim icin giden gitmistir.

0|0
    0|0
  • ben mesela şuan çok ihtiyaç duyuyorum çok özlüyorum onu o terk etti beni askerdeyken yapıtığı bütün haltları en yakın arkadaşı ve ablası bir bir anlattı ama anlık bir nefret oluştu sinirden yinede gördükce içim gidiyo vazgeçemiyorum :/

0|0
    0|0
  • belki söylemek istediğimiz son birşey vardır o kişiyi üzmesini umduğumuz.tabi bu kötü,kavgalı bir hayattan çıkarışsa

0|0
    0|0
  • kaybedince kıymetleinir

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir gerek duymadım. Çünkü prensip gereği sildiğim kişiyi bir daha eklemem. Ne face, ne telefon, ne hayat hepsinden silinmiştir o.

0|0
    0|0
  • Alışkanlık , İhtiyaç , Kaşınma dürtüsü diyebiliriz ..

0|0
    0|0
  • çünkü kalbin onu hala seviyodur...

0|0
    0|0
  • Neden bir kişile küsüp barışıyorsan o da onun gibi birşey :/

0|0
    0|0
  • belki adam olmustur dıye.. bdie kişilere belli bir değer verdiğimiz için olabılır..

0|0
    0|0
  • Sokmiyacagim tek kisi eski sevgilimdir

0|0
    0|0
  • bunun bir çok nedeni olabilir ama bunların genel adı çıkar dallandırırsak sevgi aşk para vb ..

0|0
    0|0
  • Tilki ve kürkçü dükkanı muhabbeti. Ama yanlış tabii..EX ten NEXT olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 33

• Ben geri dönüşlere inanmıyorum.Geride kalanın kanına bir kere ıntıkam ve hırsı zehiri bulaşmıştır.Geri geleceği günü iple çekiyor ona kendi yaşattıklarını yaşatmak için fırsat bekliyor,Geride kalanlar gidene nefret besliyor.Geri dönüşlerini izlemek kapıyı yüzlarine çarpmak için fırsatları gözlüyor.Ben eski sevgililerine olan nefretlerini insanların kmlerce önce anlarım.O aşk değildir artık.Ahinin tutmasını beklediğin bir süreç.Ben geri dönüşlere inanmıyorum.Hiç birisinin dönüşünü beklemeyin.Hayatiniza devam edin.

0|0
    0|0
  • gerek duymuyorum

0|0
    0|0
  • Belki de özlediğimiz içinden bazen ne kadar gururlu olmaya çalışsak da kalbimiz buna izin vermez...

0|0
    0|0
  • hayatımızda oldukları sürece eksikleri gözümüze batar, hayatımızdan çıkardıktan sonra yokluklarını farkederiz ve artıları aklımıza gelir.. güzel olan anılar gelir akla, alışkanlıklar gelir ve geri dönsün isteriz.. tabi birde gelen gideni aratır muhabbeti var. :)

0|0
    0|0
  • karşımdaki pişmansa kıyamıyorum.

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz .

0|0
    0|0
  • bazen mecbur kalırız

0|0
    0|0
  • kinci ve başka insanlarla tanışmaya meraklıysak böyle şeyler başımıza gelmez..affetme fazlılığı ve hep aynı insanla konuşma isteği..

0|0
    0|0
  • Aklımız hala ondadır.. Belki alışkanlık olmuştur, belki de ne olursa hayatımızın bir köşesinde olsun isteriz..

0|0
    0|0
  • Ya malızdır, ya boşluktayızdır ya da intikam alacağızdır.

0|0
    0|0
  • bıraktığı boşluğu dolduramadığımız için

0|0
    0|0
  • insanlar madem kendi resmini koymicaklar,neden böcek cicek ku$ resmi koymazlar da hot chick resmi koyar ?:D sende bunu cevapla bakem:D

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • Vazgeçmeyi beceremeyiz ya da bunu istemeyiz

0|0
    0|0
  • çünkü varlıgına öyle alısmışşızdır ki yokluğu bizde büyük bir eksiklik yaratır...

0|0
    0|0
  • Baktık ki egomuzu okşayacak başka adam yok...

0|0
    0|0
  • oyle bir gerek hiç duymdm ya

0|0
    0|0
  • takıntı bunlar takıntı:D

0|0
    0|0
  • Çünkü biz unutmasını bilmeyen malız

0|0
    0|0
  • Ben sokma gereği duymam. O hayatımdan çıkmak istemişti. Ben de birazcık itekledim.

0|0
    0|0
  • muhakkak onda bıraktıgı bıseyler vardır ,geri almak için ...

0|0
    0|0
  • Pek yaptığım bisi değildir.

0|0
    0|0
  • Ancak ve ancak zoruma giden bisey yapmissa ve ben ona cevap olarak birsey diyememisem unutmam

0|0
    0|0
  • bilmiyorum.düşüncesizim.

0|0
    0|0
  • belki özlem.

0|0
    0|0
  • Sevdgmiz icın.

0|0
    0|0
  • Çıkardığımızı sanıyoruz eğer gerçekten çıkarsaydık, tekrar hayatımıza dahil etmezdik.

0|0
    0|0
  • Ben o kisileri birdaha asla hayatima sokmam. Benim icin biten bitmistir bukadar. !

0|0
    0|0
  • Belki de bu sefer istediğimiz şekilde olacağına olan inancımızdan

0|0
    0|0
  • Benim hatamsa öyle gerekir...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...