Çok rica ediyorum 2 saniye bakar mısınız?

Düngece Sevdiğim kız evlendi...

Sevgilim değil Sevdiğim.Çocukluk aşkıydı be abi.Seviyodum onu hayallerim vardı benim ona karşı çocukluğumuzda aynı okulda aynı sınıfta okuyorduk o benden 1 sıra ileride oturuyordu hersabah onun gelişini bekler,öyle derse girerdim.Hergün Saçlarını,kokusunu içime çeker,çaresizce beklerdim..

O benim onu sevdiğimi biliyordu ama o benimle senin aranda hiçbişey olamaz diyordu hep.

Açıkcası kendime göre tatlı birşeyim . şu an 23 yaşındayım beni beğenenler oldu ama ben onsuz yaşayamamki :(.. şimdi evlendi. artık başka ne yapabilirim bilmiyorum çocukca gibi geliyor herşey size ama lanet olsun böyle oldu işte.Düngece o evlenirken gelinliklerde gördüm onu çok güzeldi,adeta melek gibiydi be abi.Gözleri,Dudakları,Saçları bakışı herşeyiyle çok güzeldi.Yanındaki damat benden yakışıklımı yakışıklı,zenginmi zengin.. Sessizce hep onu izledim düğün salonunda onun evet değişi falan herşeyi aklımda.Ama lanet olsun dayanamadım düngece elimi kesdim...

link

Ben onsuz yaşayamam...

Güncellemeler:
Arkadaşlar hiçbir üzüntü onun Salonda Yürekten gülerek "Evet" deyişi kadar olamaz...

Onun o evet değişi beni çok ama çok kırdı..

sanki benim orada olduğumu biliyormuş gibi.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• zor bir durum o kız yüzünden piskolojin bozulmuş onu unutmaya çalışcaksın baska çare yok allaha dua edip hakkında hayırlısını istemelisin o senin için hayırlı degilmiş belkide sen onla evlenseydin daha kötü seyler olucaktı belkide evliliginiz iyi gitmiycekti simdikinden daha kötü üzülcektin kaderin degilmiş elbet seninde kaderinde biri var o seni zamanı gelince bulacaktır m.etme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen iyi misin yaaa ? Herzaman söylüyorum sevgi,aşk gibi kavramlar sonsuz değildir..Neden kendine eziyet veriyosun,yazık değil mi sana ? O kolunun hali ne öyle ? Daha yaşın çok küçük senin önüne neler çıkacaktır kimbilir..Sen o kızın umrunda flan değilsin anlayacağın boşu boşuna kendine zarar vermenle kaldın.Can dediğin şey çok kıymetli,birdaha gelmeyeceğiz bu dünyaya.Yapma böyle şeyler arkadaşım yapmaa...

0|0
    0|0
  • yaşın daha çok genç onu unutmalısın.gerçekten zor bir durum ama şunu unutma kimbilir ne insanlar çıkıcak karşına.etrafına bak geçmişi boşvermelisin geleceğine bakmalısın

0|0
    0|0
  • Off sorma geçen bir düğün vardı düğün konvoyu korkna çala çala gidiyo sinir oldum kesin seninkiydi

0|1
    0|0
  • Ah be hacı ne diyeyim ki. Aç bakalım ordan bir Ümit baba, nikah masası...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olum malmısın lan sana kız ona koca mı yok...zaten evlenmıs daha nnıcelerı cıkar karsına ben nıcelerıne asık oldum onsuz yapamam dedım sonra gelen herseyı unutturdu ondan sonnrakıde dıgerlerını bu ısler böledır kıme gonlunu verırsen asık olup gıdersın...yasın ufak 3-4 yıl sonra sıkınde bıle olmaz...benımde ılk askım evlendı gıttı sıkımde mı degıl sonsuzlukla baglı oldugum kısıde evlendı oda sıkımde degıl...bu dunyada hersey bos gun gelır olmadı dıye dua edersın böle bır laf bak..unutma...hakkında hayırlısı böyleymıskı bakasının oldu gıttı...sen normal hayatına don sıkınde de olmasın hıcbırsey...gıt kız arkasa yap kendıne...bırı cıkar emın ol dunyayın kac bucak oldugunu gösterır sana..o zmn bu yaptıklarına guler gecersın cahılmısım dıye...

0|0
    0|0
  • Seni nasıl teselli edebilirim bilmiyorum çünkü içinde bulunduğun bu durum gereçkten çok zor ama kendine zarar vermen iyi bir durum değil.Dini inancın nedir bilmiyıorum ama maneviyatını yuksek tutmalısın.Olan oldu kardeşim

0|0
    0|0
    • İnancım,herşeyim oydu be abi :(

• Kendine zarar verince sevdiğin kızın evlenmiiş olduğu gerçeğini değiştirebildin mi kardeşim ? Bazen yapabilcek birşey olmayınca hiçbirşey yapmamak en doğrusu.Hayat sana ve bizim gibilere henüz erken.Yolumuza bakmalıyız

• haklısın..

• boşver hacı sana kızmı yok üstelik el değil kol

0|0
    0|0
  • kızın götünden haberi yok a.q sevmişsin birde sanki beni orada olduğumu biliyormuş gibi yazmışsın..iyimisin olum kendine gel lan...siktir et.kızınında a.q evliliğinde...bizim sevdiğimizde evlendi ne oldu elimizden birşey gelmedi..sallıcan..kısmetini beklicen..hereşy oalcagına varır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...