Kapat

Sneijder Kötü Oynuyor Diyenler Neyin Kafasini Yaşıyor?

Adam ligde asist krali ve ligin en fazla kilit pas atan 2 oyuncusundan biri hadi onuda geçtim mesafa tanimadan her yerden mermi gibi şut atiyor

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• SOrun şu Sneijder'in aslında çok daha iyi olduğunu bilenler izleyenlere bu sene diğer senlere göre kötü geliyor bende dahil ben kötü demiyorum ama önceki senlere göre formsuz. Formda istekli dinç bir Sneijder neler yapabileceğini herkes biliyor. Bu haliyle bile mevkisinin Türkiyede en iyi oyuncusu asist kralı ve dediğin gibi kilit paslarda çok etkili. Bu yorumları yaparkende Sneijder'in son birkaç maça kadar çok geride oynadığını ya da sol kanada hapsolduğunu hatırlatmak isterim. Gerçek mevkisi olan oos yani ofansif orta saha forvet arkası mevkisinde oynadığı zaman çok etkili bir oyuncu.

0|0
    0|0
    • Ben pek maclari izleyemiyorum sadece ozet falan ama adam asist krali. Zamaninda Burak gol krali olduğundada elesirdiler bence görevini yapıyor forvet olmamasina ragmen.

• Aynen öyle ama daha iyisinide yapabilir.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Sneijderi tanımasak bu sene iyi olduğuna inandıracaksın da bu adamı daha önce izleyenler bilir ki bu sene geldiğinden beri en kötü sezonunu yaşıyor. Alanya ve Bursa maçları hariç sahada varlığı ile yokluğu birdi. Daha önceki derbilerde skora direk katkı yapan adam bu sene büyük maçlarda hayalete büründü. Gerçekleri görün ve kötüye iyi demeyin bu şekilde gelisemezsiniz

0|0
    0|0
    • Tamamda ligin asist krali adam asist yaptığına göre işini yapiyo bana gore yukardaki arkadasta soylemiş mevkisinde oynamiyomus bir kac mac oncesine kadar. Ben eminim ligin 2. Yarisinda Arenadaki derbilerde yine on plana cikacaktir

• bu sene kaç tane mermi gibi yollamış

0|0
    0|0
    • Yahu son maçlarda özetini izliyorum adam 40 metreden vuruyor ya kaleci son anda cikartiyor ya da az farkla disari gidiyor

• Teknik direktörün vasıfsızlığı diğer oyuncuların kötü olması arada onunda yanmasına neden oluyor.

0|0
    0|0
  • gs yi kurtaran 2 adam. muslere sneijder

0|0
    0|0
  • Sen neyin kafasını yaşıyon büyü biraz

0|1
    0|0
  • He iyi kadıköy de gördük

0|0
    0|0
    • Kadıköyümü baz almak lazim?