Bence erkekler bazı konularda haklı. sizce?

erkek aldatma hususunda bazı konularda haklı bence. şimdi düşünün. eve geliyor onu bekleyen kadın 80 kiloluk yağ fıçısı kıl yumağı saç baş dağınık bir şey. tek yaptıgı ev temızlemek yemek yapmak ve evlendirme programı izlemek ya da serdar ortaç dinleyip göbek atmak. akşam oluyor yatağa giriyorlar zor güç bela erkek onunla ilişkiye girebiliyor haftada ya da 10 günde bir.

evli erkeklerle ilişkim oldu diye biliyorum bunları. bana gelenlerin hepsi bundan şikayetçi. onları evde bekleyen kişinin hiçbir cezbediciliği yok. aynı evi paylaştığı erkek arkadaşı gibi adeta. erkekler de bazı ihtiyaçlarını gidermek, evdeyken huzurlu olmak. güzel kadınıyla yaşamak istiyor.

belki bu zamanla değişiyordur ama hala evlenince çalışmayıp evde oturup o kadınlar gibi olmak isteyenler var. bence kadın daima güçlü olmalı, dimdik ayakta bakımlı ve sağlıklı olmalı. ne istediğini bilmeli ve hatta hayattan istekleri olmalı. kadınlar kendilerini eve kapatınca bence başlarına gelecek her şeyi haketmiş oluyorlar.

erkekler genelde çekici ve ne istediğini bilen kadınları tercih ediyor. benim için eşinden boşanma yoluna gidenler bile olmuştu. kendinize biraz çekidüzen verin. eşiniz kadar hatta ondan fazla kültürünüz ve fikirleriniz olmalı. kendi paranızı kazanın. biraz bakın kendinize. mutfak robotu gibi oluyor bazı kadınlar evlenince.

• Haklısın
    A seç
  • Haklı değilsin
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkes benim ne yaptıgımla ilgilenmiş :). o erkeklerin hepsiyle ilişkiye girmedim. çoğu benim arkadasım ve bana dertlerini aldatırlar :) 2-3 tanesi ile ilişkim oldu sadece. ama bu durumu yaşayan cok erkek var. karısını düzeltmeye çalışıyor ama olmuyor.
zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahjhgsjgahjgsjgash nasıl da yazdılar

0|0
1124

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın arkadasım :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• peki şunu sölermisin bir kadın da aldatmayı hakediyormu? mesela evlendi kocası köpek gibi açlışıyor eve para getirmek için bir dediğini 2 etmiyoer ne isterse yapıyor maddi konudan aşağı kalması çevresinden çocuklarım ve karım diye! ama çalışmaktan zayıf düşmüş adamda kas yok karizma yok saçları dökülüş çalışmaktan ailesine bakmaktan!1 ama dışarıda da taş gibierkekler var adama bir bakıyosun karın kasları adonisler saçbaş yerinden fizik kondozyon 10 numara... şimdi kadın kocası bakımsız ve işten başını kaldıramıyor ailesine bakmak için diye aldatmalı mı?

4|1
    1|0
    • gücü yoksa evlenmemeliydi.

• cevap yok anlaşlan bu haklı oldumu gösterir! beğeni ve puanlardan da görüyosundur! yapma yarın esşin başkasına baktında pişman olursun KAPISI ÇALANIN KAPISI ÇALINIR! azrail gırtlağına yapıştında gözünün önüne gelicek bunlar

• evet canım

• yazmakla yetindilerse iyi yine, evli hatunlar oklavaları alır gelir kapına birazdan, seni ben bile kurtaramam demedi deme :D

1|0
    0|0
  • "evli erkeklerle ilişkim oldu diye biliyorum bunları. bana gelenlerin hepsi bundan şikayetçi" senin mesleğin ne

3|0
    1|0
    • :) seni ilgilendirmez. gencim güzelim. hayatımı yaşıyorum.

• neyse bacım sana kolay gelsin senin daha çok öyle öküzlerle ilişkilerin olur

• :) hıhı evet

• tabiii yanii aldatmayı hak etmiyor kimse ama herkes kendine bakmak zorunda

0|0
    1|0
  • Kapıyı çalanın kapısı çalınır! yarın eşnden böle bişi göreceksin sözlerimi unutma

0|1
    1|0
  • Yazdıklarına katılmakla birlikte yaptıklarına şiddetle karşı çıkıyorum...Kötü ve karanlık bir yoldasın..

0|0
    0|0
  • yazdıklarının yarısını okudum bir konuda haklısın ama her ne olursa olsun ben aldatmaya karsıyım istemiyorsan bosan la o zaman ne kadının hayatını cehenneme ceviriyorsun görünümü nasıl olursa olsun sonucta kalbi var mı var boşa sonra ne halt yiyosan ye ayrıca evli erkekle beraber olan kadınlara da sasıyorum siz nasıl beraber oluyonuz güc bela bile olsa adam onlada yatıyor bir senle bir onla ayrıca yarın bir gün evlediğinde sana aynısını yapmıcak mı senden güzeli yok mu? mantıksız düsünüyorsun.

0|0
    0|0
    • :) benimle evlenen kişinin aldatmaya vakti de olmaz gücü de :)

• ya tabi tabi :D unutma bu sözünü büyük konusmanı büyük lokma ye büyük konusma demişler o adamın kadının karakteriyle alakalı güzellikle alakası yok adam olan çirkin de olsa aldatmaz rahatsızsa ya hic evlenmez ya bosanır sonra işine bakar.Yarın birgün basına gelince orda burda ağlama o zaman bunu bana nasıl yapar diye tam filmlik senaryo. Ayrıca bu işin öteki dünyasıda var inançlıysan eger vay haline yuva yıkıyon. Yuva yıkanın yuvası olmaz!

• :) hepsiyle ilişkiye girmedim canım 2-3 tanesi ile. ama çok fazla erkek arkadasım var bana derdini anlatan. eğitimli kariyerli insanlar bunlar.

• Bence hic kimse aldatilmayi haketmiyor

Esiyle oturup konusabilir bunu boyle yap güzel oluyorsun sacini soyle yap hosuma gidiyor gibisine

Yani sen bisey demezsen kendi fikrince nerdeyse herseyi olumlu güzel karsiliyor

Erkek kadina ilgi göstermezse oda haliyle oyalanacak biseyler arayacaktir

0|0
    0|0
  • evet haklısın da kadınlar normalde çok bakımsız değillerdir o zaman erkekler ya istemeyerek mi evlendiler yoksa farklı bir durum söz konusu olabilirler

0|0
    0|0
  • bu kadar uzun yazdığına göre haklısındır.

0|0
    0|0
  • kahrolsun bazı şeyler...

0|0
    0|0
  • Girmişsin sonuçta..

0|0
    0|0
  • Yaş kaç ? Haklısın da neden aldatıyo

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir yazı olmuş karşı cinsle nasıl empati kurulması gerekir bunun en güzel örneklerinden biridir bu yazı.

0|0
    2|0
  • sorunu çözme yolun doğru ama sonuç yanlış çıkmış, bir daha kontrol et

0|0
    0|0
  • hak vermemek elde değil :)

0|0
    0|0
  • oturup ağlıcam şimdi ya. ne kadar acıdım kendime

0|0
    0|0
  • Haklısın... okumadım

0|0
    0|0
  • lan ben seni hep lez diye biliyodum

.

0|0
    0|0
  • evet evet kesin haklısındır uzun yazılar genelde haklı oluyor :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 11

• o evliler sana gösterdikleri ilginin onda birini karısına gösterse o kadınlar o halde olmaz. aldatılma hakkedilmez.

4|1
    1|1
    • :) inan ilgi göstermekten yoruluyorlar. bir dert yanışları var ki görmelisin. kocası hediyelere boğuyor çiçekler elbiseler kendine bakması için para akıtıyor. ama o parayla güne gidip poposunu büyütüyor.

• hiç te bile .sen de biliyorsun ki evde yemek göremeyince ütülü kıyafet göremeyince o kadının ağzına sçar bu erkekler. sen ne ütü yapıyorsun ne yemek yapıyorsun ne de çocuk doğuruyorsun. evli erkeklerle ilişki yaşamanın en temel sebebi de sinirlerini karılarından çıkarıp sana sadece ilgi göstermeleri.sen de ilgisizlikten korkuyorsun ki evlilerle takılıyorsun.kimse kimseyi kandırmasın.o erkekler dönüpte bir baksın kendilerine sevgili iken halleri ile evli iken şimdi ki ilgli halleri aynı mı diye.

• benim hepsini yapmaya gücüm var mesela. sabah kalktım evi dip köşe temizledim. duşumu aldım makyajımı yaptım. yemeğimi ocağa koydum. akşamüstü sporumu da yapacağım. filmimi de izleyeceğim. kitabımı da okuyacağım. arkadaşlarımla kahve de içeceğim. ama evlenen kadınların hiçbiri bunu yapmıyor ki. eve kapatıveriyorlar kendini. ne sosyal faaliyet var ne başka bir sey.

• Hicbir sey aldatmayi hakli yapamaz! Eger evdekinden memnun degilse bosansin.. O adam karisina biraz ilgili davransa kadin onu yere göge sigdiramaz!

1|1
    0|0
    • malesef öyle değil canım. bu konuları çok iyi bilirim. kadın kendinden geçiyor evlenince..

• gerçekler acıdır canım.

• Iyiki ahiret var diyorum bazen..

• evet. bu yüzden hakediolar bende aynısı düşünüorum . evlenirken 45 kilo bakmlıı sevmliii şirin şöle böle. evlendikten sonra bilmem kaç kilo. sosyal hayat yok . kendmi erkeklerin yerne koyp düşündüm . zor abi. aldatmak ne ben boşanır giderim. evlenmeden önce neysen evlenince de o olcaksın abi. evlenince deişenleri anlamıyorum .

0|1
    2|0
    • evet canım anlamışsın beni çok çok iyi. kadın sosyal statüsünü korumalı. ben de çalışan bir insanım. herkes de hayat kadını kimliğini yapıştırmış bana ama umrumda değil :). neredeyse evlenen her kadın böyle. 50 kg falan oluyorlar fıstık gibi. 6 ay sonra 80-90 kg kıllı yağlı saçlı ter kokulu. ayy arkadaşlarımın bana anlattıklarını bir duysan var ya.. ne iğrençlikler var.

• anaçlık duygusuyla uyuşturucu almış gibi kendilerinden geçiolar. :)) kimsenin yaşam tarzı kimseyi ilgilendirmez. sonuçta sende o adamların gazonuna hap atp eve atmıosun . snnle görşmeleri için anlattğn gibi sebepler çoğnlukta. kendi seçmleri.

• ayy bir de evliliğin ilk 2 yılında cocuk yaparlar hemen :) onu unuttum bak. bu da çoğunluktadır.

• haklı değilsin

0|0
    0|0
  • Çok saçma madem evdeki kadın iğrenilecek seviyeye gelmiş erkeğin gözünde adam boşanır zaten. Boşansın yani. Aldatmayı haklı kılan bir neden göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Ivana Sert napsin? Bana onu soyle opucem vallahi.

1|0
    0|0
  • okumadım.herkes bağzı konularda haklı olabilir de olmayadabilir.

1|0
    0|0
  • Tamam okumadım

0|0
    0|0
  • haklısın bence bacım ...

0|0
    1|0
  • ya evde kalmış ya kocan tarafından terk edilmişsin. hem neden ilk 2 yıl çocuk yapılmasın ki? hamile halimle bile senden seksi olduguma eminim :) okuyan da seni bir şey sanacak. bizim de çok iyi işimiz, eşimiz var.Sen çok güzel oldugun çin mi ortalık malı oldun?evlen sen evlen de kurtul şu halinden

2|0
    0|0
    • ahahhahaha hala ciddi ciddi cevap yazanlar var kasjhdkjahdkljasdhkasd

• senin gibiler yüzünden aldatiyor erkekler eslerini... o kadin sonucta o mutfakta kocasi gelcek diye durmus bütün gün... o adam ise gidecek diye bütün gün ayakta durup ütüsünü yapmis... o kadin o adam icin o hale gelmis... yani ne desem bos sana sen zaten sabit fikirli oldugun belli... tamam bende demiyorum kadin kendini biraksin okadar kilo alsin falan ama onca isin arasinda bazen vakit bulmuyor olabilir...

2|0
    0|1
    • canım ben de yapıyorum o dediğin işleri ama kendime de bakıyorum fıstık gibiyim valla. kimse bunun arkasına sığınmasın. 4 kişiye bakıyorum ben evde.

• aferin sana sonra da elalemin kocalariyla yatip kalkiyorsun, kendi kocani aldatiyorsun bide gelmis buraya marfiet mis gibi anlatiyorsun... duyan dünyada ki tek kadin sen oldugunu sancak... aferin ego tatminine devam et seni alkisliyorum... o baktigin cocuklara yazik ki böyle bir anneye sahipler

Yükleniyor...