Kış Aylarında Fitness Nasıl Olmalı?

Kış aylarında beslenme ve antrenman nasıl olmalı? Beslenme konusunda yağlı olarak Beslene bileceğimi söylüyorlar yani yüksek kalori almam gerekiyormuş. Ama tam olarak bu konulara hakim olamadığım için yinede sormak istedim. Bazı durumlarda yiyecek bişey bulamıyorum ve lavaş döner tüketiyorum dışarıda aç kalmaktansa. Kışın sıkıntı olmayacağını düşünüyorum. Antrenman Prog. Ne şekilde olmalı az tekrar yüksek ağırlık mı yoksa az ağırlık yüksek tekrar mı? Tecrübeli dostlardan bu soruların cevaplarını arıyorum salonda ki hocam pek fazla ilgilenmediği için buraya sormak durumundayım cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

1|0
14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde kışın bulking yani hacim dönemi oluyo istediğini yiyebilirsin abartmadan yağlı değilde karbonhidratlı mesela antreman en ağır kilo da yani seti tamamlıcak kadar ağır ve az tekrar ama belli bir kas kütlen yoksa bulk ve cut dönemleri olmaz belli bir kütleye kadar cut dönemi yapılmaz

0|1
    0|0
    • Sağol dostum doğru olanı yapıyormuşum şuana kadar o zaman:)

• Sevindim. Sanada teşekkürler böyle bir soru sorduğun için seviyorum böyle soruları 😄

• Ben teşekkür ederim zamanını ayırıp cevapladığın için :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• sordugun soru o kadar kapsamli ki ayrica burda fitness hocalari da yok sana dogru durust fikir verecek. spor salonundaki hocana danis ya da kisisel antrenör tut kendine

0|1
    0|0
    • Emin'im buradakilerin fitness hocamdan daha çok bilgi biriki mi vardır :)

• Gerci haklisin spor salonundaki hocalar da bisi bilmiyor pek 😀 hangi salona gidiyosun

• Bizim mahallede bir salona :) çok şey biliyorum diyemem ama bakıyorum salonda çoğu kişi yanlış çalışıyor bu hareketleri kim gösterdi diyorum hoca diyolar :)

• herseyden önce vucudu iyi ısındırman gerekiyor yoksa kendini sakatlarsn

0|0
    0|0
  • Haftada 3 gün bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...