Yazları olduğu gibi kışları da bakımınıza dikkat ediyor musunuz ? :)

Çoğu insanın yazları aklına gelir bakım yapmak işte fit olmak yok kilo vermek gibi şeyler. Hani erkekler için bakım ne olabilir tabiki öncelikle temiz kokmak başta geliyor bence. Kadınlar için ise daha fazla şeyler var en basiti bacakların kışın erkeklerden beter olmasına göz yummaları, yazları ise hergün kontrol etmeleri gibi :)))) peki yaz kış gerçekten bakımına dikkat edenlerimiz kimler bakalım görelim :)

Güncellemeler:
hay sorularıma itina ile bıkmadan tek yıldız verene girsin artık şu yıldızlar :) güncelleme için kb. :)

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• yaz kış farketmez her zaman bakımlıyım

0|0
    0|0
  • kisin ister istemez 3 kilo alir. yazin kendiliginden veririm. kista daha hareketsiz kaliyorum. hem vucut soguga karsi kendini duzenliyor. yag depoluyor. cevremdeki herkes boyle. her gun spor yapan nisanlim dahil. kil tuy mevzunu hic anlamam. sahsen erkekte de rahatsiz olurum. kadina salak bir yuk vermisler. erkekler de alsin la.

0|0
    0|0
  • Ediyorum ben. Ama kilo konusunda kışın daha esnek davranıyorum. Sporda pek yapılamıyor malum. 3-4 kilo alıyorum ben kışın.

0|0
    0|0
  • yaz kış bakımlı olmak en iyisi :)

0|0
    0|0
  • dışarıdan güzel görünmek adına yapmadıgım ıcın daima sağlıklı ve bakımlıyım. en iyi şekilde yaşıyorum böylece.

0|0
    0|0
  • her daim bakımıma özen gösteriyorum

0|0
    0|0
  • Ediyoruk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikolojime bağlı. Mutluysam o g ün bakımlıyımdır.

0|0
    0|0
  • Çok basit YEEMEYECEKSİNNNN !

0|0
    0|0
Yükleniyor...