Kitap taşıyan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar elinde kitap ile metrobüse, minibüse binen insanlar hakkında aklınıza ilk ne gelir ? Ne gözle bakarsınız?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bir şey düşünürüm. Ama bunu insanlar ne düşünecek diye yapmamalı tabi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Okuyan insanı severim; boş değildir.

0|0
    0|0
  • bir ara bende öyleydim nereye gitsem kitap elimde çantamda

ama bu ara bıraktım

0|0
    0|0
  • bende onlardan biriyim nolmuş bize :D

0|0
    0|0
  • Gayet normal , dışarıda sigara üfleyenlere nasıl alışılmışsa kitapla gezip kıyı köşe okuyanlarada aynı gözle bakılmalı , her zaman değil ama elimdeki kitap beni sarmışsa bende yaparım .

1|0
    0|0
  • Mumkun mertebe yanimda olsun isterim. Okuyamasamda o gun cantamda tasidigim cok olmustur. Tiklim tikis otobusler firsat verse bir de keske.

0|0
    0|0
    • Metrobüse binmeden Vatan Şaşmazın reklamını izliyorum biraz ümitlenmek güzel oluyo :D

• yoldayken kitap okumak ve müzik dinlemek en iyi zaman geçirme yöntemi bana göre.

0|0
    0|0
  • Bende onlardan biriyim :)

Kötü bişey demeyin :)

0|0
    0|0
  • kitap okuyanlara gıcığım sadece

0|1
    1|0
  • İyi şeyler düşünürüm..

Ks den önce bende metroda , otobüste kitap okurdum : /

0|0
    0|0
  • Boş vakti değerlendiriyor. Ne güzel işte.

0|0
    0|0
    • Boş vakit değerlendirmekten ziyade hava olsun diye yanında taşıyanlar var :/

• Kültürlü bir insan olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• haftada 3 kitap okuyan biri olarak. Baya bir entelim demekki :) Kitabın entelliğimi olur Allah aşkına asıl okumayanları anlamıyorum. Her gün gidip geldikleri yollarda hiç bişey yapmadan aval aval etrafa bakarak nasıl sıkılmıyorlar. Kitap candır. link de işin esprisi ;)

link

0|0
    0|0
    • haftada 3 kitabı nasıl okuyon ya kıskanıyorum şöle insanları taktik verirmisin

• iş yerim evime 1 saat uzaklıkta günde 2 saat o arada okuyorum 1-2 saatte akşamları veya gece uyku tutmadığında gayet rahat oluyor tabili bu ortalama sıktıüım bir rakam kitabın kalınlığına göre ve sürükleyiciliğine göre durum değişiyor. Ama bildiğim bişey varsa kitap okumak bana çok iyi geliyor insanlar iş bitsede yatsam diye yardırıyor bende işlerim azalsada kitap okusam diye

• Uyuz olurum ben.. Ne o öyle bir tek ben akilliyim der gibi otobüste.. Universitedeyim angarada bindim otobüse vatandaşın biri müzik dinliyor son ses biri de kitap okuyormuş kitap okuyan dediki " Bilader kitaba konsantre olamiyom müzik dinleme" dedi.. Tartışma çıktı tabi bende girdim araya " kütüphanemi la bura okadar konuşan var araba sesleri var senin icin herkesimi susturak" sustu hiyaragasi.. İnerken cahil toplum dedi ya la bebe ahauhaha

0|0
    0|0
  • Gazete, dergi okuyanları anlarım ama kitap taşıyıp okuyanların entel gözükme sevdası içinde olduklarını düşünüyorum. İnsan kalabalıkta otobüste hareket halindeyken nasıl ufak puntolu kitapları huzur ve sükunet içinde okuyabilir ve anlayabilir ki!? Samimi bulmuyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Severim öyle insanari, mal mal etrafi seyredecegine, okusun bir kac sey ögrensin kendini gelistirsin. Hatta bazilari var, zaten kimin okyucu kimin okuyucu olmadigi belli oluyor, sirf artistlik ve bak bak bu kitap okuyor diye okuyorar ki , onlara bilene kötü gözle bakmam, cünkü ben sonuca bakarim gardasss :-)

0|0
    0|0
    • Sanırım sende kitaba hava aldırmaya çıkanlardansın :D

• Simdiye kadar niye yatmadigimi saniyorsun, kitap dergi karistiriyoruz ama tabii sadece ilgimi ceken seyleri okurum o ayri

• kitabına göre değişir cankuş ;) incil taşıyorsa misyoner, statik kitabı taşıyorsa mühendis derim her türlü değişir yani.. ben de ön yargı bol...

0|0
    0|0
    • Ön yargıdan çok hayal gücü var sende :D

incil taşıyan bir misyoner heralde metrobüs kullanmaz ne dersin ? :D

• ah be cankuş daha yolun uzun gibi görünüyor senin :) tilki kümeste, kedi mutfakta gezer ;)

• Kitap okuyormus derim ne dusuneyim baska amk

1|0
    0|1
  • kitap okuduklarını düsünüyorum

0|0
    0|1
  • Kitap taşıyabildiğini düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Arkadaşım olmalı, yaşı kilosu huyu görünüşü umrumda bile değil.

0|0
    0|0
  • okuduğu kitaba göre düşünürüm genelde.severim okuyan insanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...