Kapat

Fitness hocam bana hap kullandırtmak istiyor?

4 sene aradan sonra tekrardan spora başladım fitness yapıyorum 1 aydır. Haftanın 6 günü su taşıma işinde çalıştıgımdan 10 saat boyunca mal indir mal bindir derken günde 10 ton su taşıyorum. Akşamda spora gidince hal kalmıyor en fazla 23 kilo ağırlık basabiliyorum. Hocada bana 270 liraya bir hap var içinde 50 tane var kimseye söyleme sana onu getirim istediğin ağırlığa girersin enerjin gücün hiç bitmez zaten akşama kadar çalışıyorsun burada ağırlığa giremezsin bu şekilde 1-2 ay kullan makina gibi olursun falan diyor sizce ne yapmalıyım?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Üzerinde ne etkiler yapacağini bilmediğin şeyler kullanma elin ayağın tutuyor doğal yollardan istediğin seye ulaşma imkanına varken neden tehlikeli yola giresin ki... gec olsun güç olmasın demişler... hap felan kullanma benceee dostum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1. si 270 lira asiri pahali seni kaziklicak 2. si de gerek yok Olimpiyatlara mi hazirlancaksin sanki. sagligin icin spor yaparken fazla kimyasal almamaya ozen goster. ancak ihtiyacin dogrultusunda kreatin ve protein tozu icebilirsin. Bunlar da en az 4 5 aydan sonra alinir onu da hocana sorarak alma belli ki elalemi yolma peşinde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu senin vereceğin karar zararlarını ve getirilerini karşılaştır

0|0
    0|0
    • ne gibi zararı olur hiç bilmiyorum ki

• Karaciğerde sorunlar, kadınlık özelliklerinde artış olur göğüslerinde falan, kadınlar içinde erkeklik özellikleri artar bunları azaltmak için başka ilaç kürleri yapılır bunlar iyice zorlu bir yola sokar. İç organlarında sıkıntı çıkarır. Getirileri dersen kas kütlende 7-8 haftada çok fazla gelişme görürsün ama şu an 1 aylık sporla değil. Şimdi alırsan zarar verir sadece sana

• anladım o zaman kullanmiyim ben

• Kullandiginda bidaha dogal yollardan kas yapamazsin

0|0
    0|0
    • Evet. Spor oncelik olarak saglikli ve fit olmak icin yapilir. Kasli goruntu guzel gelebilur ama bunu gorile benzemeden dozunda yapmak dogal yollarla zaten mumkun. Grncecik insansin gucun yerinde bakma oyle kisilere. Unlu sporcular ve vucut olimpiyatina cikan insanlar steroid kullaniyor ama uzmanlar esliginde belli dozlar ayarlanarak cok dikkatli sekilde. Kii ben bundan taraf dglm

• bende değilim zaten

• Bence boşver

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kullanma, erkeklik hormonlarina kadar zarari var o haplarin ☝🏻

0|0
    0|0
  • Bence kullan

0|0
    0|0
    • şu aralar kullanmayı düşünmüyorum ya

• Sen bilirsin