Kapat

Doping Önerisi olan var mı?

Yarın değil bir sonraki gün bir spor müsabakasında kullanmak üzere dopinge ihtiyacım var. Kanda teşhis edilebilir olması önemli değil çünkü kan analizi yapılmayacak. Bilen birileri önerebilir mi ama öyle sadece adını bilen biri yazmasın kendisi ya da bir arkadaşı kullanan birileri varsa eğer.. İnternetten bak demeyin onlarca var lakin ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum. Kalp krizi ya da organ şekillerinde olumsuz olarak etki etmeyecek birşey olmalı. Yalnızca 1 kere kullanacağım.. Şimdiden alakalarınız için teşekkürler..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sporcu dedigin zeki cevik ahlaklı olmalidir birak dopingi kalp krizi geçirme riskin var birebir yaşadım bunu idmanlarina git calis hırs yap inan bu en büyük dopingtir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Onları bulman zor şekersiz kahve ve coraspin al çık piste

0|0
    0|0
  • aynen efedrin işini görür ama 1 gün kala yazmakla müsabakayı ciddiye almadığını göstermişsin

0|0
    0|0
  • Pöh parkur için mi?

0|0
    0|0
    • benim abimde geçti hemde efsane puanla adam sporcu ama

• @Siyahhh_ birşey söyleyeyimmi inan bana bu parkuru denemeye girinceye kadar 6 yaşın çok büyük bir yaş farkı olmadığını düşünüyordum ama inan bana 6 yaş ciddi bir yaş farkı. Demem o ki 22 yaşındasın ben 28 yaşındayım. Ben başvuramıyordum esasında ama sistemdeki bir hatadan kaynaklı son 30 dk kala başvurabildim. Benim 2. kere deneme şansım olmadığından işide şansa bırakmak istemiyorum. Yapamıyorum barfiksi...

• doping e gerek yok kendine nox al yeterli 2 3 saat rahat götürür seni

0|0
    0|0
    • @IRONMAN nox nedir?

• çok teşekkürler alakan için.. iyi geceler dostum.

• iyi geceler

Yükleniyor...